9 lutego 2012

Kate na swojej pierwszej samodzielnej oficjalnej wizycie w Galerii Narodowej w Londynie


Księżna Kate wczoraj wieczorem pojawiła się na wystawie Luciana Freuda w Galerii Narodowej. Była to jej pierwsza samodzielna i oficjalna wizyta.  Kate wyglądała pięknie. Będzie to na pewno jeden z moich ulubionych strojów. Po prostu coś pięknego!


Na miejscu pojawiło się nie tylko wielu dziennikarzy i fotoreporterów, ale także wiele Brytyjczyków, zwykłych ludzi którzy chcieli zobaczyć  Księżną.


Kiedy Kate wysiadała z samochodu wyglądała na zrelaksowaną. Ma też piękny kolor włosów, mi się bardziej podoba w ciemniejszych włosach, a wam?


Lucian Freud jest powszechnie uważany za najlepszego artystę swojego pokolenia. Wystawa "Ludzie w moim życiu" jest swego rodzaju pożegnaniem Freuda, który zmarł w zeszłym roku. Wystawa jest określana jako artystyczne wydarzenie roku i od dziś można ją oglądać.

 

Na pierwszy rzut oka widać, że Kate ubrała się w stylu lat 50. Ma świetnie podkreślona talię. Tweed'owa sukienka została zaprojektowana przez Joyce Stewart z Jesiré. Nie można już jej kupić.Do tej stylizacji Kate wybrała zamszowe szpilki od  Jimmy'ego Choo. 


Jeśli chodzi o dodatki Kate wybrała prostą, zamszową torebkę i diamentową bransoletkę i wisiorek Asprey.

6 komentarzy:

 1. Wygląda cudownie. Uśmiechnięta, promienna, lekko opalona. Ach... i ta sukienka pasuje do jej figury. Jedna z lepszych stylizacji i najpiękniejsza fryzura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, cudowna, olśniewająca i śliczna Kate ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate wyglądała jak zwykle uroczo. Piękna kreacja:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpiękniejsza kobieta Świata. Naturalna , przeurocza. Dzisiaj 3/4 kobiet to" Barbi-paskudy",tlenione włosy ,usta powiększane botoxem,sztuczne piersi.Kate jest 100 sobą podobnie i księżniczka Viktoria -to kobiety naprawdę z klasą-prawdziwe.

  OdpowiedzUsuń
 5. to moja ulubiona sukienka Kate na równi z tą kremową również od Jesire, w której oglądała swoją suknię ślubną z Królową.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...