8 lutego 2012

Kate jedzie do Paryża!!!


Kate ma zamiar pojechać do Paryża i Mediolanu!!! Musi jakoś zagospodarować swój czas, kiedy William jest tak daleko od niej  : )
Księżna Kate jest prawdziwą "fashionistką" i  znana jest na całym świecie ze swojego świetnego gustu, więc pomysł z wyjazdem do stolic mody jest po prostu fantastyczny. Księżna podobno planuje odwiedzić najlepsze butiki. Wszyscy wiedzą, że jest niekwestionowaną "wyrocznią" mody na Wyspach, ogłoszoną "Najlepiej ubraną Brytyjką" a więc przyszedł czas aby zobaczyć, jak wygląda moda w Paryżu i w Mediolanie.
Kate ma też dobry powód tej podróży: będzie musiała zaopatrzyć się w wiele nowych strojów na nadchodzącą trasę po m.in Malezji i Singapurze z okazji Diamentowego Jubileuszu Królowej.
Znając Kate, kupi coś pięknego i oryginalnego. Nie mogę się doczekać!


Nie wiem jeszcze jak Mediolan, ale Paryż jest piękny. Tam się po prostu chodzi jak we śnie! Nie ma brzydkich bloków, śmieci na ulicach... Ludzie są piękni, świetnie ubrani, życzliwi. Jeśli ktoś wam powie coś o "magii Paryża" - uwierzcie, bo ona naprawdę istnieje!
Mam nadzieję, że Kate trochę pozwiedza. Możliwe, że już tam była, ale niektóre rzeczy warto zobaczyć jeszcze raz. Pewnie teraz nie pojedzie do Disneylandu, ale może za parę lat, kiedy będą mieć z Williamem dzieci.


Dzisiaj wieczorem Kate obejrzy wystawę Luciana Freud'a - słynnego brytyjskiego malarza, wnuka Zygmunta Freud'a w  Muzeum Narodowym. Wizyta jest planowana na 7:30 londyńskiego czasu.

1 komentarz:

  1. Super:) wyjazd do Paryża i Mediolanu marzenie. Czekam na nowe zdjęcia. Dziękuję za wszystkie informacje o Kate:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...