14 marca 2018

Tego dnia... 14 marca 2008

Embed from Getty Images

Kate Middleton na festiwalu Cheltenham

14 marca 2008 roku Kate Middleton uczestniczyła w czwartym dniu corocznego festiwalu w Cheltenham. Na przestrzeni lat było to wydarzenie na którym widywaliśmy przyszłą księżną regularnie, zazwyczaj w gronie przyjaciół, siostry lub chłopaka, księcia Williama. W tym roku towarzyszył jej Thomas van Straubenzee, przyjaciel księcia Williama z dzieciństwa.

Embed from Getty Images

Zawody konne w Cheltenham, w hrabstwie Gloucester to festiwal, który od lat gromadzi rzesze miłośników wyścigów konnych. Cheltenham jest pod tym względem jednym z wyjątkowych miejsc, gdzie usytuowany jest pokaźny tor wyścigowy. W Cheltenham trenują najlepsi dżokeje, po tym torze jeżdżą prawdziwe konne gwiazdy. Przygotowanie do zawodów trwa tu cały sezon, ale prawdziwym ukoronowaniem jest festiwal. To cztery dni wielkiego święta dla dżokejów, miłośników, graczy, hazardzistów, a także zwyczajnej widowni, która gromadzi ponad 230 tysięcy ludzi.[...]. www.poloniagloucester.co.uk

Embed from Getty Images

To właśnie na tym festiwalu Kate i William byli widziani ostatni raz jako para, przed zerwaniem w 2007 roku. Po ślubie książęca para tylko raz pojawiła się w Cheltenham, w 2013 roku, kiedy Kate była w ciąży z księciem George'em.

Embed from Getty Images

4 komentarze:

 1. Świetny pomysł z takim przypomnieniem dawnych wyjść Kate jeszcze jako panny.
  Uwielbiam ten granatowy trencz i kapelusik (zresztą ostatnio w grudniu założyła podobny,tylko
  bardziej elegancki ).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł na posty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na serię. Mam w szafie nawet podobny płaszcz, tylko w kolorze czarnym.

  OdpowiedzUsuń
 4. poza tym kapelusikiem świetna stylizacja na co dzień.

  OdpowiedzUsuń