6 maja 2018

Tego dnia... 6 maja 2006

Embed from Getty Images

6 maja 2006 roku Kate Middleton, dziewczyna księcia Williama, uczestniczyła w ślubie córki jego macochy, Laury Parker Bowles z Harrym Lopesem. Było to jedno z pierwszych publicznych wyjść pary.

Embed from Getty Images

"W maju młody książę i jego dziewczyna byli na ślubie córki Camilli z Harrym Lopesem. Mniej więcej w tym samym czasie Karol oficjalnie zezwolił, by para spała w jednym łóżku, gdy Kate przyjeżdżała do wiejskiej posiadłości rodziny królewskiej w Highgrove. W weekendy zaś William na przepustce bywał w domu Middletonów, dzięki czemu lepiej poznał rodzinę ukochanej".

Kate. Księżna Cambridge, Dream Books 2013

Embed from Getty Images

Ślub pary miał miejsce w XVI - wiecznym kościele świętego Cyriaka w hrabstwie Wiltshire, natomiast wesele na które zostało zaproszonych 400 gości odbyło się w posiadłości księżnej Camilli, Ray Mill. Przed kościołem czekało na parę 2000 ludzi, chcących ich zobaczyć! Suknia panny młodej została zaprojektowana przez Anne Valentine, która rok wcześniej przygotowała suknię ślubną dla Camilli.

Embed from Getty Images

Na ślubie Kate pojawiła się w płaszczyku duńskiej marki DAY Birger et Mikkelsen, który zakładała później wielokrotnie, również jako księżna. Na głowie miała charakterystyczny fascynator i duże kolczyki.

Embed from Getty Images

Laura i Harry doczekali się trójki dzieci - urodzonej w 2008 roku Elizy oraz bliźniaków Gusa i Louisa, którzy przyszli na świat pod koniec 2009 roku. W 2011 roku trzyletnia Eliza została jedną z małych druhen na ślubie Kate i Williama.

Embed from Getty Images

4 komentarze:

 1. Eliza była bardzo urocza na ślubie Kate i Williama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate wyglądała uroczo, ale bardziej rzuciła mi się w oczy panna młoda. Śliczna dziewczyna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate wyglądała pięknie,ale całe show należało do panny młodej -prześliczna suknia,która podkreśliła urodę Laury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej ze stylizacji Kate podobają mi się buty.
  A Panna młoda wyglądała zjawiskowo.

  OdpowiedzUsuń