17 maja 2018

Kate i William w Windsorze


Księżna Kate została dzisiaj sfotografowana, kiedy razem z mężem, księciem Williamem, jechała na próbę ceremonii ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Jest to pierwszy raz od dnia narodzin małego Louisa, kiedy widzimy księżną publicznie. Kate przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim, który ma potrwać do jesieni. W tym czasie będziemy mieli okazję widywać ją publicznie wyłącznie w czasie rodzinnych uroczystości.

Jak udało się ustalić blogerkom, księżna miała na sobie sukienkę Michaela Korsa, którą możecie kupić tutaj za 989 zł.


Powyżej możecie zobaczyć zdjęcia Harry'ego i Meghan jadących na próbę swojego ślubu. Jest to niezwykle ekscytujący czas nie tylko dla rodziny królewskiej, ale także dla królewskich fanów. Już jutro znajdziecie tutaj mnóstwo szczegółów dotyczących ślubu nowej książęcej pary, natomiast w sobotę będziemy mogli wspólnie śledzić wszystkie wydarzenia na live blogu!


Po skończonej próbie, fotografom udało się uchwycić na zdjęciach księcia Williama, a za nim widać księżniczkę Charlotte. Na innych zdjęciach widać też księcia George'a.  Książęca rodzina, podobnie jak przyszli małżonkowie, wróciła do Londynu.

Co więcej, dzisiaj po Instagramie zaczęło krążyć zdjęcie Kate, Charlotte, niani Marii oraz niewidocznego w wózku Louisa. Zostało udostępnione w jednej z niemieckich gazet, które wykupują i publikują zdjęcia książęcej rodziny od paparazzi, wbrew woli Kate i Williama. Możecie je zobaczyć tutaj.

Na zdjęciu widzimy księżną w sukience Seraphnie, którą widzieliśmy po raz pierwszy na pierwszych oficjalnych zdjęcia Kate i Williama z George'em, oraz w białych tenisówkach Superga.

Zdjęcie zostało prawdopodobnie wykonane w zeszłym tygodniu, dlatego nie powinniśmy go łączyć z artykułem Katie Nicholl, który zreferowałam Wam wczoraj.

Kto już nie może doczekać się soboty? :)

3 komentarze:

 1. Już kilkanaście razy dziennie sprawdzam blogi i Twittera.Naprawdę nie wiem,co się będzie działo ze mną w sobotę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W samochodzie widać George'a, a nie Charlotte :)
  Ja nie mogę się doczekać soboty! Ekscytuje się tym chyba trochę bardziej niż swoim ślubem :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że na tym zdjeciu ee samochodzie jest Charlotte

   Usuń