21 maja 2018

Książęca rodzina na oficjalnych ślubnych zdjęciach Harry'ego i Meghan

Kensington Palace Twitter

Dzisiaj popołudniu pałac Kensington opublikował na Twitterze trzy oficjalne zdjęcia ślubne księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć książęcą rodzinę - Kate, Williama, George'a i Charlotte.

Kensington Palace Twitter

Na rodzinnym zdjęciu znaleźli się najbliżsi nowej książęcej pary - dziadkowie księcia Harry'ego - królowa Elżbieta i książę Filip, ojciec - książę Karol z żoną Camillą, brat - książę William z rodziną, mama księżnej Meghan - Doria Ragland oraz małe druhny i drużbowie - dzieci przyjaciół Harry'ego i Meghan.

Kensington Palace Twitter

Na drugim zdjęciu ponownie możemy zobaczyć George'a i Charlotte. Internauci są zachwyceni wyrazem twarzy księcia - chłopiec wydaje się być nieśmiałym i widać, że jeszcze nie czuje się pewnie w czasie oficjalnych wyjść czy uroczystości. Jednak w bardziej prywatnych sytuacjach, na przykład w czasie sesji zdjęciowych, zawsze jest uśmiechnięty i radosny.

Kensington Palace Twitter

Widać również, że księżniczka Charlotte dobrze czuje się pozując do zdjęć.

Kensington Palace Twitter

Autorem zdjęć jest Alexi Lubomirski. Zostały one wykonane w Green Drawing Room na zamku Windsor. Jak Wam się podobają? 

Kensington Palace Twitter

5 komentarzy:

 1. Najbardziej to mnie cieszy,że dwa razy możemy zobaczyć George i Charlotte -wyszli naprawdę wspaniale.A przy okazji jak widać na pierwszym zdjęciu można wykroić zdjęcie całej rodzinki (przepraszam już nie całej: )Jestem ciekawa,czy do prywatnego archiwium wykonano tam zdjęcie z małym Louisem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieciaki są przesłodkie, nowożeńcy zakochani i szczęśliwi :) Piękne zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja mam takie pytanie dotyczące jeszcze ceremonii, dlaczego Meghan nie ukłoniła się Królowej ani na początku ani na końcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Meghan nie musiała kłaniać się królowej na początku ceremonii - nie wiem dlaczego, ale księżna Kate też tak nie zrobiła, natomiast wychodząc z zakrystii, gdzie Meghan i arry podpisali stosowne dokumenty, ukłoniła się królowej, jednak nie zostało to pokazane w transmisji - pisano o tym w kilku artykułach. Wydaje się, że osoba, która zajmowała się wyborem obrazu do transmisji, po prostu to przegapiła ;)

   Usuń