20 maja 2018

Książęca rodzina wróciła do Londynu

The Mirror Twitter

Kate i William zostali sfotografowani, kiedy wjeżdżali na teren pałacu Kensington dzisiaj popołudniu. Książęca rodzina wróciła z Windsoru, gdzie wczoraj odbył się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, od teraz znanych jako książę i księżna Sussex.

Wczoraj wieczorem Kate i William wzięli udział w przyjęciu weselnym w Frogmore House, a ciemne okulary mają oznaczać, że zabawa była udana :) Niestety nie pojawiły i najprawdopodobniej nie pojawią się zdjęcia książęcej pary z tego wieczoru, chociaż jest szansa, że ktoś z gości zdradzi prasie jaką suknię miała na sobie Kate.Na Instagramie znalazłam powyższe zdjęcie z opisem, iż dziewczyna, która je zrobiła, widziała dzisiaj księcia, Kate, George'a, Charlotte i Louisa oraz nianię dzieci, Marię! Niestety, udało jej się zrobić jedynie niewyraźne zdjęcie księcia. Widziała za to, że Kate miała na sobie jasnoniebieską koszulę i dżinsy i trzymała na rękach małego Louisa w białym kocyku. Natomiast Charlotte miała na sobie bardzo słodką, uroczą sukieneczkę.

Harper's Bazaar Twitter

Od rana pojawia się wiele ciekawostek i szczegółów z wczorajszej uroczystości. Jedną z nich jest informacja, iż księżna Meghan z okazji swojego ślubu postanowiła podarować szczególny prezent sześciu najbliższym przyjaciółkom - i w tym gronie znalazła się księżna Kate.

Meghan nie mogła się zdecydować, kogo wybrać na swoją druhnę, ponieważ nie chciała faworyzować żadnej ze swoich przyjaciółek. Postanowiła jednak podarować im bransoletki od kalifornijskiej projektantki biżuterii Zofii Day. Opisuje ona, że projekt bransoletki jest bardzo prosty i elegancki, pasujący do stylu Meghan. Bransoletka została nazwana Kensington i wkrótce będzie można ją kupić za 450$.

1 komentarz:

  1. Idealny sposób,aby zwiększyć sprzedaż: )
    Gdzieś czytałam,że Kate z dziećmi mieszkała emw Windsorze już od czwartku.Szczególnie dla niej musiał być to trochę męczący weekend: )

    OdpowiedzUsuń