1 kwietnia 2018

Wielkanoc w Windsorze

Embed from Getty Images

Niespodziewanie Kate i William pojawili się dzisiaj w Windsorze, aby w kaplicy św. Jerzego uczestniczyć w wielkanocnym nabożeństwie razem z królową Elżbietą i rodziną królewską.

Embed from Getty Images

Według doniesień królewskiej korespondentki Emily Andrews, Kate i William wraz z George'em i Charlotte spędzają tegoroczne święta wielkanocne z rodziną Middletonów w Bucklebury. Postanowili jednak dołączyć do rodziny królewskiej w Windsorze, aby wziąć udział w nabożeństwie w kaplicy św. Jerzego, gdzie wkrótce odbędzie się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Książęca para, która do Windsoru jechała z oddalonego o nieco ponad 50 kilometrów Bucklebury... spóźniła się i do kościoła weszła później niż królowa i reszta rodziny. Jak donosi korespondentka, być może ich spóźnienie było spowodowane robotami drogowymi. Wydaje się, że wchodząc do kaplicy królowa zawahała się i wzrokiem szukała książęcej pary.


W czasie Wielkanocy królowej Elżbiecie zawsze towarzyszy najbliższa rodzina. Na zdjęciach poniżej widzimy syna księżniczki Anny, Petera Phillipsa z żoną Autumn - zwróciłam uwagę na to, jak pięknie wyglądała w dzisiejszej stylizacji. Pojawiła się także księżniczka Beatrice oraz jej siostra Eugenia w towarzystwie swojego narzeczonego Jacka Brooksbanka, których ślub odbędzie się w tej kaplicy w październiku tego roku. Obecny był też ojciec księżniczek, książę Andrzej.

Embed from Getty Images

Co roku królowej towarzyszy jej najmłodszy syn, książę Edward z rodziną - Sophie, Louise i Jamesem. Jak zauważyły inne blogerki, był to pierwszy raz, kiedy widzimy nastoletnią lady Louise w butach na obcasie :)

Embed from Getty Images

Po raz pierwszy od 2001 roku Wielkanoc w Windsorze spędzała spodziewająca się drugiego dziecka Zara Phillips Tindall. Trzeba przyznać, że wyglądała pięknie i promiennie! Nie towarzyszył jej mąż Mike, natomiast mogliśmy zobaczyć jej matkę, księżniczkę Annę z mężem. Wielkim nieobecnym był książę Filip, który od pewnego czasu ma problemy z biodrem.

Embed from Getty Images

Odkąd Kate i William zostali małżeństwem, jest to dopiero drugi raz, kiedy uczestniczyli w wielkanocnym nabożeństwie z rodziną królewską. Pierwszy raz miał miejsce w zeszłym roku i również była to dla nas niespodzianka. Królewscy reporterzy pisali, że jest to znak coraz większego zaangażowania książęcej pary w obowiązki królewskie. W poście, który napisałam rok temu możecie przeczytać, jak książęca para spędzała Wielkanoc na przestrzeni lat.

Embed from Getty Images

Księżna na dzisiejszą okazję wybrała brązowy płaszczyk od Catherine Walker, który miała już na sobie podczas ciąży z księżniczką Charlotte w 2015 roku.

Embed from Getty Images

Podobnie jak wtedy, dobrała do niego jeden z moich ulubionych toczków od Lock & Co. Księżna często wybierała go na przestrzeni lat i mam nadzieję, że to się nie zmieni.

Embed from Getty Images

Uwagę przykuwały perłowe kolczyki Kate od Balenciagi oraz pasująca broszka.

Embed from Getty Images

Kopertówka Kate pochodzi z kolekcji Loeffler Randall, a szpilki są od Gianvito Rossi.

Embed from Getty Images

Mamy dzisiaj pierwszy dzień kwietnia, a zatem już w tym miesiącu na świecie pojawi się trzecie dziecko Kate i Williama, i dlatego chciałabym się z Wami podzielić moimi przewidywaniami. Życzę książęcej parze synka, a imię jakie wybrałabym dla niego to Richard, Arthur albo Henry. Jeśli jednak urodzi się im córeczka, typuję imiona Rose lub Victoria. Liczę, że księżna urodzi w okolicach 17 kwietnia. A jakie są Wasze typy? Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzu poniżej!

Embed from Getty Images

5 komentarzy:

 1. Arthur lub Alice.I koniec kwietnia.
  Kate wyglądała prześlicznie. Wyobrażam sobie,jak musieli się denerwować w drodze,że nie zdążą na czas:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obstawiam 2-3 najbliższe tygodnie. Jestem też prawie pewna, że H&M planując swój ślub wzięli po uwagę ciążę Księżnej i czas potrzebny jej do powrotu do jako takiej formy. Raczej nie wyobrażam sobie, by Kate mogło zabraknąć na uroczystości...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez obstawiam chłopca o imieniu Arthur, jeśli jednak dziewczynka to skłaniam się ku imieniu Alice lub Victoria. Już bliżej niż dalej, za niedługo się przekonamy 😍
  Pozdrawiam 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Philip
  Mary/Alice
  termin - połowa kwietnia

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że nie będziemy czekać tyle co na Charlotte. Też obstawiam połowę miesiąca, natomiast co do płci to nie mam pojęcia

  OdpowiedzUsuń