10 kwietnia 2018

Czekamy na narodziny trzeciego dziecka Kate i Williama!

Oczekiwanie na narodziny trzeciego dziecka Kate i Williama można uznać za rozpoczęte! Od dzisiaj w każdej chwili możemy spodziewać się informacji, iż księżna została przywieziona do szpitala we wczesnej fazie porodu. Pojawi się ona jako oficjalne oświadczenie prasowe na twitterowym koncie pałacu Kensington @KensingtonRoyal.

Embed from Getty Images

Przed budynkiem szpitala św. Marii w Londynie, a dokładniej przed wejściem na oddział ginekologiczny znajdujący się w skrzydle Lindo, stanęły dzisiaj znaki informujące o zamknięciu strefy parkowania od dnia 9 do 30 kwietnia. Mimo plotek, iż księżna planuje poród w domu, potwierdzono oficjalnie, że Kate i William zdecydowali, że ich trzecie dziecko przyjdzie na świat w tym samym miejscu, co George i Charlotte. jak donosi królewska korespondentka Emily Andrews, tak naprawdę poród w domu nigdy nie był brany pod uwagę.

Embed from Getty Images

Przed wejściem do szpitala stanęły też barierki między którymi będzie mogła ustawiać się prasa, jednak nie wcześniej, niż zostanie wystosowane oficjalne oświadczenie. Wcześniej przedstawiciele mediów będą mogli przyjeżdżać pod szpital, aby zrealizować krótkie materiały. Książęca para, chce zapewnić jak najmniejsze zakłócenia dla pacjentów i pracowników szpitala.


Emily Andrews pisze na swoim Twitterze, iż książęca para od kilku tygodni przebywa w swoim domu Anmer Hall w Norfolk i do Londynu wróci dopiero pod koniec tygodnia.

Niedawno w prasie pojawiła się informacja, iż poród Kate jest planowany na 23 kwietnia. Możliwe jednak, że dziecko urodzi się znacznie później - tak jak to było w przypadku narodzin George'a i Charlotte. Księżniczka miała urodzić się w kwietniu, ale przyszła na świat w 2 maja. Jak pisano w The Telegraph poród planowany jest na drugą połowę miesiąca.

Ponownie książęca para zdecydowała się nie pytać o płeć dziecka, chcąc mieć niespodziankę. Tak samo zdecydowali, gdy na świat mieli przyjść George i Charlotte. Dziwi mnie, że nikt nie pamięta o tym, iż William zdradził komuś z fanów, kiedy ten zapytał go o płeć dziecka, książę odpowiedział, że tylko Kate ją zna... Być może ten news nie jest prawdziwy?

Embed from Getty Images

Od momentu przywiezienia Kate do szpitala do ogłoszenia radosnej nowiny minie trochę czasu. Informacja o narodzinach oraz o płci dziecka pojawi się na Twitterze, a następnie bardzo szybko obiegnie wszystkie media. Wszyscy mają nadzieję, że William przywiezie do szpitala George'a i Charlotte, aby mogli powitać na świecie rodzeństwo. Tego samego lub następnego dnia księżna z synkiem lub córeczką opuszczą szpital. Moment ten jest zawsze nadawany na żywo w Internecie, ale możemy też liczyć na nasze polskie stacje telewizyjne.

Dla wszystkich królewskich fanów będą to wspaniałe chwile, których po prostu nie mogę się doczekać! Jeśli tylko będę mogła śledzić wydarzenia z domu, na blogu ruszy LIVE BLOG, czyli jedna notka, aktualizowana na bieżąco, w której będą pojawiać się najważniejsze informacje. Ważne jest jednak, abyście zaglądali na mojego Twittera, gdyż to tam pierwsze informacje będą pojawiały się najszybciej!

Zaczynamy #GreatKateWait3 #cambridge3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz