11 stycznia 2018

Niezapowiedziane wyjście Kate + więcej


Księżna Kate wzięła dzisiaj udział w konferencji na temat zdrowia psychicznego, która odbyła się w siedzibie Amnesty International UK. Dzisiejsze wyjście Kate nie zostało wcześniej ogłoszone przez pałac Kensington - dowiedzieliśmy się o nim dzięki zdjęciom udostępnionym na twitterowym koncie Centrum Anny Freud, którego księżna jest patronką. Właśnie w ramach tego patronatu Kate uczestniczyła w spotkaniu.


Centrum dziecięcej terapeutki Anny Freud, córki Zygmunta Freud'a, twórcy psychoanalizy, skupia swoją uwagę na zdrowiu psychicznym dzieci, ponieważ większość chorób, z różnych powodów, rozpoczyna się już w dzieciństwie. Księżna poprzez swoją wizytę i zaangażowanie w działalność centrum chce zwrócić uwagę na potrzeby dzieci i młodzieży z problemami zdrowia psychicznego.


Na zdjęciach widzimy, że księżna założyła dzisiaj błyszczący, szary płaszczyk od Tory Burch, który miała już na sobie w grudniu 2014 roku. Razem z księciem Williamem pojawiła się w nim na meczu koszykówki podczas wizyty w Nowym Jorku. Była wtedy w ciąży z księżniczką Charlotte.

Embed from Getty Images

****************************************

Embed from Getty Images

Według doniesień People, księżniczka Charlotte zna już wiele hiszpańskich słówek, dzięki urodzonej w hiszpańskim mieście Palencia niani Marii Borallo. Źródło gazety donosi, że księżniczka potrafi już trochę mówić w tym języku, co więcej jest bardzo urocza i pewna siebie - poza tym jest zawsze bardzo rozmowna. Ponad to jest uprzejma, ale także zabawna i energiczna i  ma piękne maniery. Dała temu zresztą dowód, kiedy w lipcu zeszłego roku przed wylotem z Polski do Niemiec, pięknie kłaniała się żegnającym rodzinę oficjelom.

****************************************

@sukhpreetkaur30 Twitter

Pod koniec zeszłego roku na Twitterze zaczęło krążyć nowe, nieznane wcześniej zdjęcie książęcej pary, z nieznanego spotkania. Na zdjęciu księżna ma na sobie sukienkę Tory Burch, którą po raz pierwszy widzieliśmy tutaj.

1 komentarz:

  1. To dobrze, że księżniczka poznaje nowy język :)
    Ostatnie zdjęcie dla mnie trochę dziwne ;) I William mógłby jakoś ogarnąć ten pasek :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...