15 marca 2012

Kate, Camilla i Karol w Dulwich Picture Gallery

Embed from Getty Images

Po porannej, niezaplanowanej wizycie w Parku Olimpijskim, księżna Kate w towarzystwie księżnej Camilli i księcia Karola przyjechała do Dulwich Picture Gallery. Odbyło się tam spotkanie z dziećmi z fundacji Children and Arts, której patronuje książę. Z powodu wizyty tak ważnych gości, galeria była dzisiaj zamknięta.

Embed from Getty Images

Ich Królewskie Wysokości spotkały się z dziećmi w wieku szkolnym, które uczestniczą w projekcie Great Art Quest. Ma on wprowadzić dzieci z biedniejszych rodzin w świat plastyki i sztuki poprzez zajęcia plastyczne czy wizyty w lokalnych galeriach.

Embed from Getty Images

Mówi się, że dzisiejsza wizyta była pomysłem Karola i Kate, o którym wcześniej dużo rozmawiali. Wyobrażam sobie księcia w fotelu, a księżną na kanapie, oboje z filiżanką herbaty earl grey rozmawiają jak teść z synową, a nawet jak ojciec z córką o nowych pomysłach na współpracę i promowaniu ważnych dla siebie wartości.

Embed from Getty Images

Kate miała na sobie piękną, szarą sukienkę, która pochodzi od irlandzkiego krawca Orla Kiely. Nie można już jej kupić, ale kosztowała 250$.

Embed from Getty Images

3 komentarze:

 1. Tego mi właśnie brakowało! dużo zdjęć, konkretny opis. Rewelacja ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje za zdjęcia Kate:}.:}..
  wielbicielka Kate i Wiliama:].

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiecie z jakiej firmy są te czarne, zamszowe buty?

  OdpowiedzUsuń