15 marca 2012

Księżna Kate, Księżna Camilla i Książę Karol w Dulwich Picture Gallery w Londynie


Po szybkiej zmianie ubrania po wizycie w Parku Olimpijskim, tak jak było planowane, Kate, Camilla i Karol udali się do Dulwich Picture Gallery. Tam spotkali się z dziećmi z fundacji Children and Arts, której patronuje Książę. Galeria została zamknięta z powodu wizyty tak ważnych  gości.


Ich Królewskie Wysokości spotkały się z dziećmi w wieku szkolnym uczestniczące w projekcie Great Art Quest, który wprowadza dzieci z biedniejszych rodzin w świat plastyki czy sztuki poprzez np. współpracę z lokalną Galerią i zajęcia plastyczne.


Podobno wizyta była pomysłem Karola i Kate, o którym wcześniej dużo rozmawiali. Już sobie ich wyobrażam, Karol w fotelu, Kate na kanapie, z filiżanką herbaty earl grey i ciasteczkami, rozmawiają zwyczajnie jak teść z synową, a nawet jak ojciec z córką :)


Kate miała na sobie fantastyczną szarą sukienkę. pochodzi od irlandzkiego krawca Orla Kiely. Nie można już jej kupić, ale kosztowała 250$.


Czwartkowe stroje Kate były świetne. Jej koralowe spodnie z Zary są fantastyczne. Za pewne wiele nastolatek i kobiet będzie je nosić tej wiosny.

3 komentarze:

 1. Tego mi właśnie brakowało! dużo zdjęć, konkretny opis. Rewelacja ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje za zdjęcia Kate:}.:}..
  wielbicielka Kate i Wiliama:].

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiecie z jakiej firmy są te czarne, zamszowe buty?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...