23 marca 2012

Kate na spacerze z Lupo!

No, Lupo! I said walkies, not Walkers! Duchess's dog snapped in hot pursuit of a crisp packet

So the Duchess of Cambridge is taking no chances with her beloved five-month-old cocker spaniel, Lupo, and has started intensive 'whistle training'. Royal sources say she has been seen in the gardens of Kensington Palace, where she and Prince William have their London base, Nottingham Cottage, practising with the lively young dog.

Dzisiaj pojawiły się dwa zestawy zdjęć Kate i Lupo ze spacerów w Ogrodach Kensington. Na zdjęciach powyżej widać, że Kate tresuje swojego psa, ale również się z nim bawi. Księżna miała ze sobą gwizdek i piłeczkę.

Lupo przez cały czas biegał  po parku przy Pałacu Kensington, a ma tylko 5 miesięcy. Mówią, że będzie bronił Williama i Kate jak podrośnie. Podobno w tym czasie, kiedy Kate bawiła się z psem, William spał w domu po długiej podróży.

Ja po prostu uwielbiam oglądać zdjęcia Kate i Lupo. Piesek jest uroczy. Widać też, że Kate wspaniale się nim opiekuje.

Zdjęcia poniżej zostały zrobione prawdopodobnie 15 marca, jednak inne źródła podają, że już w styczniu, ale wydawca gazety opublikował je dopiero teraz.

Zobacz zdjęcia tutaj i tutaj

Teraz Kate i William będą mogli odpocząć i skupić się na sobie. Następne oficjalne wyjścia planowane są w połowie kwietnia, więc w tym czasie możemy liczyć tylko na takie zdjęcia jak powyżej :)

1 komentarz:

  1. piękne zdjęcia:}. A były pytania o rodzinie królewskiej?:}. czekam na kolejne wpisy i takie zdjęcia Kate z Lupo:}.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...