29 marca 2012

Gdzie tak naprawdę są Kate i William? Kto będzie ich nowym sąsiadem?

Mimo licznych doniesień, Kate i William, nie wyjechali na narty do Szwajcarii, a do Francji, do małego Meribel, znanego ze świetnych tras narciarskich. I nie są tam sami! Dołączyli do Carole, Michaela i Jamesa! 

Ktoś z narciarzy zauważył ich, kiedy siedzieli w alpejskiej restauracji. Byli bardzo radośni i zrelaksowani. 
________________________________________

Kiedy Kate i William wrócą do Londynu, będą mieć nowego sąsiada w Pałacu Kensnigton! Otóż, do królewskiej kawalerki wprowadzi się Harry! Książę w tajemnicy, zaraz po przyjeździe do kraju z Ameryki, zaczął przenosić swoje rzeczy do przytulnego apartamentu z jedną sypialnią. Harry do tej pory mieszkał z ojcem i macochą w Clarence House, więc to zrozumiałe, że chce mieć już swój własny kąt. Bracia kochają się bardzo i cieszą się, że będą spędzać jeszcze więcej czasu razem. Kate uwielbia swojego szwagra, a on mówi o niej siostra, której nigdy nie miał.

 Książęta wybrali za swój dom pałac w którym kiedyś mieszkała ich Mama. Podobno, kiedy Kate i William wprowadzą się do odremontowanego apartamentu, w którym kiedyś mieszkała księżniczka Małgorzata, Harry przeniesie się do domku w którym teraz mieszkają -  Nottingham Cottage.

________________________________________

Dziś mija 11 miesięcy od ślubu Kate i Williama!

5 komentarzy:

 1. dzięki za notkę a może Kate niedługo będzie w ciąży:}.?... [mam taką nadzieję]. nie wierze że to już 11 miesięcy po ślubie Wiliama i Kate:} ale jednak to prawda:} twójblog jest super..:} czytam zawsze nowe notki i uwielbiam pierwszy filmik z twojego wpisu pt.; Nietypowo. jestem ciekawa gdzie jest Lupo? czekam na nowe notki:}.... wielbicielka Kate i Wilama:}

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie w "Życiu na gorąco" śliczne. Szkoda, że to już ostatni artykuł o królowej:( blog wygląda coraz lepiej:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Regularnie sobie poczytuję Twojego bloga i bardzo się cieszę, że tak często pojawiają się notki, które są na bieżąco weryfikowane i oparte na faktach, a nie tylko plotki jak na portalach plotkarskich. Od dziecka byłam fanka rodziny Królewskiej- najbardziej Diany i chłopców. A teraz Kate i chłopaków:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe rozważania.Myślę,że Kate jest teraz pod tak wielką presją "ciąży",że wlaśnie może zrobić na przekor i jak najdluzej z tym zwlekac;) kolekcjonujesz wszystko zwiazane z rodziną królewska? Ja mam manie odnośnie gadżetów i książek. Szkoda,że w Polsce tak trudno jest dostać coś z nimi związanego..

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że Kate jest pod tak wielką presją, że może przez parę miesięcy lub ...LAT nie móc zajść w ciąże. Wiadomo że im bardziej się chce tym organizm bardziej się stawia. Blog super, zdjęcia też.

  OdpowiedzUsuń