22 kwietnia 2021

Trzecie urodziny księcia Louisa

Kensington Palace Twitter

Pałac Kensington właśnie opublikował nowe zdjęcie księcia Louisa, który obchodzi jutro trzecie urodziny! Autorką jest oczywiście mama, księżna Kate, która wykonała je wczoraj przed pierwszym dniem księcia w przedszkolu! Louis będzie uczęszczał do Willcocks Nursery School, tak jak jego siostra Charlotte.  Rowerek to podobno prezent urodzinowy!

3 komentarze:

 1. Piękne zdjęcie :) Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wierzę, że to już trzy lata od jego narodzin.
  Louis to mała kopia Kate.
  Cudownie, że wreszcie mógł rozpocząć naukę w przedszkolu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjęcie. Książę Louis jest już taki duży, nawet nie wiadomo, kiedy to zleciało. Ostatnio oglądałam sobie (po raz kolejny zresztą) ślub Kate i Willa oraz te krótkie filmiki, kiedy wychodzą ze szpitala ze swoimi nowonarodzonymi dziećmi.
  Zdałam sobie sprawę, że już nie zobaczymy takich krótkich, acz radosnych i pełnych wzruszenia kadrów jak wyjście z dziećmi ze szpitala, ani nie przeczytamy elektryzującego nagłówka "Księżna Cambridge jest w ciąży".
  Na dniach czekają na kolejne piękne wydarzenia - 10 rocznica ślubu Kate i Willa oraz 6 (!!!) urodziny Charlotte. Mam też nadzieję, że pandemiczna sytuacja będzie już powoli odchodzić i znowu zobaczymy Kate podczas jej wyjść.

  OdpowiedzUsuń