6 stycznia 2019

Kate i William z przyjaciółmi w Sandringham

dailymail.co.uk
Staje się już tradycją, że księżna Kate wraz z rodziną i przyjaciółmi spędza weekend przed swoimi urodzinami w swoim wiejskim domu Anmer Hall, a w niedzielę pojawia się na nabożeństwie w kościele św. Marii Magdaleny w Norfolk. W środę księżna będzie świętować 37 urodziny.

Embed from Getty Images

Dzisiaj przedpołudniem książęca para została sfotografowana w drodze do kościoła. Towarzyszyli im przyjaciele, m.in. Laura i James Meade, Emilia Jardine - Paterson z mężem i Thomas van Straubenzee. Do kościoła przyjechała również królowa Elżbieta. Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj.

Embed from Getty Images

Nieobecna była rodzina Middletonów. Rodzice Kate, Michael i Carole Middleton, a także jej brat James i siostra Pippa z mężem i synkiem, wyjechali na świąteczny odpoczynek do St.Barts, razem z rodziną Matthews, czyli rodziną męża Pippy.

Embed from Getty Images

Krótki filmik zamieszczony przez Daily Mail.


Księżna założyła dzisiaj niebieski płaszcz od Catherine Walker, który miała na sobie w zeszłym roku, podczas oficjalnej podróży do Norwegii. Pod płaszczem można dostrzec zieloną sukienkę L.K Bennet, którą Kate miała na sobie podczas wizyty w szpitalu dla dzieci Evelina London, którego została patronką.

Embed from Getty Images

Moją uwagę przykuło nakrycie głowy księżnej w formie eleganckiej opaski od Jane Taylor.

Embed from Getty Images

Księżna nie ma jeszcze zaplanowanych oficjalnych spotkań. Z pewnością pałac Kensington ogłosi wkrótce pierwsze z nich. Co więcej, jeśli spekulacje prasy okażą się prawdą, już wkrótce własna kampania charytatywna księżnej Kate, o której pisałam już we wrześniu tutaj, ujrzy światło dzienne!

5 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać Kampanii Księżnej Kate! To oznacza więcej wyjść,filmików..!!! Jestem bardzo podekscytowana. W końcu księżna będzie miała się czym zajmować sama i to (oby) na pełnych obrotach!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło,że Wiliam i Kate podeszli do mieszkańców po nabożeństwie,choć przecież była to prywatna okazja.
  Księżna chyba wypromuje nową modę na opaski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się te opaski, ciekawa i urocza alternatywa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nareszcie coś innego, niż kapelusiki.. Zgadzam się z Karoliną, oby te opaski stały się modne, bo to naprawdę bardzo fajnie wygląda. Jest nakrycie głowy, ale nie jest to takie poważne jak toczki :)

  OdpowiedzUsuń