1 maja 2017

Nowe zdjęcie księżniczki Charlotte!


Kensington Palace Twitter
Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcie księżniczki Charlotte, która jutro skończy dwa latka!  

Już tradycyjnie, zdjęcie zostało zrobione przez księżną Kate w wiejskiej posiadłości książęcej rodziny Anmer Hall w kwietniu. Książęca para z radością publikuje nowe zdjęcie córeczki, mając nadzieję, że wszystkim będzie się podobać tak jak im i dziękuje za wszystkie urocze listy, które otrzymali.

Świętowanie urodzin Charlotte ma odbyć się w Anmer Hall, gdzie zostali zaproszeni najbliżsi krewni i przyjaciele. Urodzinowe przyjęcie ma być utrzymane w stylu "Krainy lodu". Pokój wypełnią balony z helem, a tort w kształcie bałwana Olafa zostanie przygotowany z pomocą księcia George'a. 

Książęca para dba o prywatność swoich dzieci, dlatego ich zdjęcia widzimy tylko przy wyjątkowych okazjach. Ostatni raz Georga'a i Charlotte widzieliśmy podczas Bożego Narodzenia, a wcześniej w czasie oficjalnej podróży do Kanady. W tym miesiącu odbędzie się jednak wydarzenie, wyjątkowe nie tylko dla obserwatorów brytyjskiej socjety, ale także dla królewskich fanów - 20 maja odbędzie się ślub Pippy Middleton, siostry księżnej Kate. Tego dnia George i Charlotte będą mieć wyjątkową rolę - będą małymi drużbami! Możemy się zatem spodziewać wielu uroczych zdjęć tego dnia.

2 komentarze:

  1. Już się nie mogę doczekać.
    Zdjęcie wykonane Kate jak zwykle piękne, a jeszcze piękniejsza jej córeczka: )

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...