4 kwietnia 2012

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ślubu!

Happy anniversary, Kate and Wills! Tussauds unveil waxworks of Duke and Duchess of Cambridge to celebrate one year of marriage

Statues cost £150,000 each and took months to make Further waxworks of the two to be unveiled in New York and Amsterdam Thankfully for the Duke and Duchess of Cambridge, the days are gone when a waxwork bore only a passing resemblance to its subject.

Muzeum Figur woskowych Madame Tussaud's dodało właśnie do swojej wystawy figury Kate i Williama z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu!  Posągi kosztowały £150,000 a zrobienie ich zajęło artystom miesiąc. Jest to pierwsze figura woskowa księżnej Kate. Para wygląda tak, jak 16 listopada 2010 podczas ogłoszenia zaręczyn. Sukienka Kate pochodzi od Issy, natomiast ta która należy do jej figury woskowej została dokładnie odtworzona.

Kate i William od początku wiedzieli, że takie figury będą tworzone. Aby stworzyć figury książęcej pary, artyści musieli najpierw zdjąć ich miary.Rodzina Królewska przyjaźnie i chętnie "współpracowała" z Muzeum Madame Tussauds od zawsze, czyli od 180 lat. 

Figury stoją  w sali tronowej, a obok można zobaczyć Królową z mężem, Karola i Camillę, oraz Harry'ego i Dianę. Diana lekko zerka na syna i synową. Wystawa na pewno zyska wielkie zainteresowanie. Mam nadzieję, że w czerwcu zobaczę je,  kiedy będę w tym muzeum :)

Figury woskowe Kate i Williama są również w Amsterdamie i w Nowym Jorku.

5 komentarzy:

 1. Ale super Gartuluję ci że w czerwcu jedzies z do Londyny i licze że też dasz notke z tam tąd i zobacyzsz Kate!
  A co do figur jest jescze 2 w Nowym Yorku też ładna i podobna ale ta 1 wygrywa i ta Diany też super a Harre'o nizby ale cóż...

  OdpowiedzUsuń
 2. Na ile jedziesz do Londynu..?Ale ci zazdroszcze szczęściaro!

  OdpowiedzUsuń
 3. te figury wyglądają jak by naprawdę stała tam Kate i William SĄ PIĘKNE

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał... Figura Williama jak żywy, ale Kate już mniej mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. wszyskie figury są piękne:} czekam na nową zakładkę:} a w *brytyjską rodzine królewską* zaglądam zawsze.

  OdpowiedzUsuń