27 kwietnia 2012

Kate i William na charytatywnym forum

Get shirty: Duchess of Cambridge is demure in white as Royal couple attend Princes' Charities Forum

After packing four engagements in to the last 48 hours, there was no let up for the Duke and Duchess of Cambridge today. The couple stepped out in the rain in London to attend a meeting of the Princes' Charities Forum at the Royal Society.

Dziś Kate i William uczestniczyli w forum charytatywnym fundacji książąt Williama i Harry'ego. Odbywa się ono dwa razy w roku, tym razem w siedzibie stowarzyszenia Royal Society. Nie było to oficjalne wyjście księżnej, więc nie było ono wcześniej ogłoszone.

Mimo że William i Harry skupiają się na razie na karierach wojskowych, angażują się w sprawy społeczne kraju. Bracia stworzyli fundację w 2009 roku jako "Fundacja Księcia Williama i Księcia Harry'ego", ale od nie dawna Kate również jest jej oficjalnym patronem. Harry nie mógł dziś dołączyć do dyskusji, ponieważ nie pozwoliły mu na to jego zobowiązania wojskowe, jednakże wysłał swoje przeprosiny.

Niestety nie widzimy stroju Kate w całości, ale myślę, że mogła mieć na sobie szarą, ołówkową spódnicę. A Wy co myślicie?

10 komentarzy:

 1. ja się cieszę że jest ten blog:) co dzień na niego zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także xd na innych polskich stronach takiej notki nie będzie.

   Usuń
 2. matko tyle zdjec jednego dnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. te zdjęcia zostały zrobione dzisiaj. te z hali Goldsmiths i muzeum wczoraj, a z premiery przed wczoraj ;D

   Usuń
  2. ja nie mam cię za głupią małolatę.. na pewno nie!! nie podobała mi się tylko ilość zdjęć z african cats... Miałam wrażenie, że Kate to jakiś okaz, ktory musi być sfotografowany z każdej strony i z każdej minki... wiem, że to Ty nie robisz tych zdjęć, ale Kate na pewno nie czuje się komfortowo jak inni analizują ją z każdej strony.. dlatego uważam, ze za duzo było tych samych zdjęć (twarz kate z boku, twarz kate z przodu bez usmiechu, twarz kate z przodu z uśmiechem itp)..
   Ja też jestem fanka Kate, i nie chcę byś pomyślała, że robię to złośliwie, jestem troszkę starsza i mam nadzieje ze zrozumiesz moj punkt.. a robić będziesz jak będziesz uważała za stosowane :)

   Usuń
 3. jak będziesz miała cała kreację Kate dodaj zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem fanka Kate i kocham wszystko, co brytyjskie:) a mam trochę więcej lat:) nie uważam, że to jest głupie;) Blog, jak już nie raz pisałam, jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 5. przecież nie napisałam że coś jest głupie :) a co do blogu to się zgadzam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jutro rocznica .....

  OdpowiedzUsuń
 7. jutro rocznica ślubu :} , nie wierze że to już rok!:}:}...

  OdpowiedzUsuń