8 kwietnia 2012

Nowe zdjęcie Kate! Najlepszy prezent dla księcia, czy Kate jest w ciąży?


Mam dla was kilka nowych informacji z życia Kate :)

Właśnie udostępniono nowe zdjęcie z 21 marca, kiedy to Kate była ze swoim psem, cocker spanielem Lupo w Ogrodach Kensington, a William odpoczywał w domu po długiej podróży z Falklandów.

To prawda, że został namalowany portret Kate. Zleceniodawcą był książę Karol i zapłacił za niego 25000 funtów. Będzie to prezent urodzinowy dla Williama z okazji jego 30 urodzin, ale będzie on wisiał w jednej z galerii w Londynie. Artystą jest Nicky Philips, a Kate odwiedziła londyńskie studio cztery razy, kiedy William był na Falklandach, aby obraz został namalowany.

Kolejne oficjalne Kate i Williama będzie pod koniec kwietnia.
 
Znowu pojawiły się plotki, że Kate jest w ciąży. Może właśnie te się potwierdzą? Będziemy mieć 100% pewność wtedy, kiedy sama Kate lub rzecznicy królewscy to ogłoszą.

4 komentarze:

 1. ciekawa jestem kiedy napiszesz notkę pt.Kate w ciąży!.. a na dole; to już pewne , potwierdza to Kate:}!. może już niedługo:} zobaczymy:}.... notka super jak wszystkie inne:}. czekam na następne:}.. Wielbicielka Kate i Wiliama:}.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nom zgadzam się z tym że w Polsce nie ma takich gazet jak w Angli i tak wgl. jak już coś na piszą to ledwo ledwo tak jakz kapeluszami w Polsce jak ktoś go założy jes wysmiany a w Anglii to normalka.Może było by inaczej gdyby w Polsce była rodzina królewska?.A i od miesięcy czekam na tą notkę że Kate jest w ciąży ale może kiedy wrócą z Walli to może może Jaezu jak ja na to czekam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aczy są jakieś zdj. 2 prawnuczki królowej Isly Philips?
  A jesli są to czy je obublikujesz proszę!;-)

  OdpowiedzUsuń