15 października 2018

Meghan i Harry spodziewają się dziecka! Kate i William "zachwyceni" wiadomością!

Kensington Palace Twitter

Dzisiaj rano pałac Kensington poinformował, że księżna i książę Sussex, czyli Meghan i Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

Oto oficjalne oświadczenie:

Ich królewskie wysokości książę i księżna Sussex z radością informują, iż księżna spodziewa się dziecka wiosną 2019 roku.

Ich królewskie wysokości doceniają wsparcie jakie otrzymali od ludzi z całego świata od dnia ich ślubu w maju i z radością dzielą się tą szczęśliwą informacją.

Jak piszą królewscy korespondenci, księżna czuje się dobrze i jest mniej więcej w 12 tygodniu ciąży. Pałac poinformował także, że Królowa, książę Edynburga, książę Walii oraz książę i księżna Cambridge są zachwyceni wiadomością. Podobnie jak mama księżnej Meghan, Doria Ragland, która jest bardzo szczęśliwa z powodu tej uroczej wiadomości i z niecierpliwością czeka na powitanie pierwszego wnuka.

Embed from Getty Images

Co ciekawe, książęca para podzieliła się tą szczęśliwą wiadomością z rodziną podczas ślubu księżniczki Eugenii, w zeszły piątek. Ponad to, Meghan i Harry rozpoczynają jutro swoją oficjalną podróż po Australii, Nowej Zelandii, Tonga i Fidżi. Zdjęcia z tej dwutygodniowej wizyty będziecie mogli śledzić na moim Twitterze.

Jeśli chcecie wysłać książęcej parze gratulacje, możecie znaleźć kilka porad w tym poście. Poniżej adres na który możecie je wysłać:

The Duke and Duchess of Sussex
Clarence House
London SW1A 1BA
United Kingdom


Jesteście zaskoczeni dzisiejszą nowiną? : )

Embed from Getty Images

3 komentarze:

  1. Pippa przyjechała do Lindo z mężem. Może jutro będzie następny news :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A dzisaj Pippa urodziła synka :)Cóż za tydzień w brk poczynając od ślubu Eugenii.

    OdpowiedzUsuń
  3. Autorko mogę wiedzieć co studiujesz? Jeśli to nie tajemnica oczywiście ;).

    OdpowiedzUsuń