22 września 2018

AKTUALIZACJA: Rodzina Cambridge na ślubie przyjaciół + zdjęcia

People.com

Witajcie!

Portal People.com donosi, że rodzina Cambridge uczestniczyła dzisiaj w ślubie przyjaciółki, Sophie Carter z Robertem Snuggsem. Uroczystość odbyła się St. Andrew’s Episcopal Church w hrabstwie Norfolk. Jak czytamy w artykule, George i Charlotte po raz kolejny zostali małymi drużbami!


Sophie jest wieloletnią przyjaciółką Kate, w 2015 roku została matką chrzestną księżniczki Charlotte. Przed laty spotykała się z przyjacielem Williama, Thomasem van Straubenzee, który zresztą też jest jednym z chrzestnych Charlotte. Natomiast brat Sophie, Robert, jest mężem Hanny Gilingham - również bliskiej przyjaciółki Kate.

Embed from Getty Images

Księżna założyła dzisiaj niebieski płaszczyk od Catherine Walker, który miała na sobie wylatując z Polski do Niemiec w lipcu w 2017 roku. Kate trzyma się swojej zasady, aby na śluby przyjaciół ubierać stroje, które już miała na sobie - z szacunku do pary młodej, aby na niej skupiała się uwaga.

George i Charlotte założyli specjalnie przygotowane dla nich stroje od firmy Amaia.


8 komentarzy:

 1. Jest już jedno zdjęcie https://imagesvc.timeincapp.com/v3/mm/image?url=https%3A%2F%2Fpeopledotcom.files.wordpress.com%2F2018%2F09%2Fprince-william2.jpg%3Fw%3D2000&w=800&q=85

  Kate źle wygląda...

  OdpowiedzUsuń
 2. cooo? jak to źle? Ślicznie jej w niebieskim, to jeden z moich ulubionych płaszczyków księżnej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi o to,że źle wygląda z buzi. Na bardzo zmęczoną i starszą o co najmniej kilka lat

   Usuń
  2. Myślę, że to kwestia ujęcia i słabego światła :)

   Usuń
  3. Mam wrażenie,że księżna "spoważniała" odkąd urodziła Louisa. Teraz znacznie bardziej widać po niej,że kiedyś będzie królową...Wygląda za każdym razem dostojnie i bardzo elegancko. To już nie frywolna Kate sprzed siedmiu lat.
   Pamiętam,kiedy zobaczyłam zdjęcie jak jechała w samochodzie do kościoła obok królowej,to pomyślałam "Wow,to prawdziwa księżna". Kiedyś Brytyjczycy będą z niej bardzo dumni

   Usuń
  4. Mam to samo odczucie.Na chrzcinach Louisa miała podobną stylizację doskonałą- w każdym calu elegancką i perfekcyjnie dopasowaną,ale jednak "bardzo poważną "i dla kogoś kto woli podążanie za trendami lub modowe ekstrewagancje nie znajdzie tego u Kate.Z wiekiem wygląda coraz bardziej jak przyszła królowa i jej ubrania potwierdzają to,co widać w zachowaniu czy pracy.Catherine przeradza się nam w wyważoną,spokojną,dystyngowaną księżnę.

   Usuń
 3. Kate wygląda świetnie, jest matką trójki dzieci, zajmuje się rodziną, działalnością charytatywną i nie musi się stroić i lansować jak Meghan. Pracuje nad długofalowym projektem charytatywnym, który nie jest tak medialny ale bardzo istotny i obejmujący opiekę nad dziećmi w całej Anglii. To wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że ostatnio publikujesz posty z prędkością światła. Kolejny post i kolejna informacja, o której jeszcze nie wiedziałam. Tak trzymaj!

  Odnośnie Kate nie podoba mi się za bardzo ta opaska na głowie zamiast kapelusza (przynajmniej tak mi się wydaje, że to opaska). Jakaś taka nieproporcjonalna. Nie wiem, może to tylko takie ujęcie. Czekam na kolejne zdjęcia, a szczególnie George'a i Charlotte.

  OdpowiedzUsuń