14 sierpnia 2016

Rodzinna oficjalna podróż!


Pod koniec lipca pałac Kensington potwierdził pojawiające się od pewnego czasu plotki - Kate i William wyjadą na kolejną oficjalną podróż tej jesieni! Kierunkiem ma być Kanada, którą odwiedzili już razem w 2011 roku. Książęca para przyjęła zaproszenie kanadyjskiego rządu.

W dzisiejszej prasie pojawiła się informacja, że książęcej parze będą towarzyszyć George i Charlotte! Co więcej, mają wziąć udział w kilku oficjalnych wyjściach. Dla księcia będzie to już druga oficjalna podróż - w 2014 roku wyjechał z rodzicami do Australii i Nowej Zelandii. Natomiast mała księżniczka odbędzie tam swoje pierwsze oficjalne wyjścia! Książęca rodzina będzie mieć w planie także jeden dzień dla siebie, a cała podróż będzie trwała ok. 8 dni. Książęca rodzina ma odwiedzić terytorium Jukon i prowincję Kolumbię Brytyjską

Podróż Kate i Williama do Kanady i USA w 2011 roku była dla nich sprawdzianem, który zdali na najwyższą możliwą ocenę. Była to ich pierwsza oficjalna podróż zagraniczna w imieniu królowej, zaledwie dwa miesiące po ślubie. Nowa księżna dała się poznać jako miła, ciepła, uśmiechnięta osoba, radząca sobie podczas oficjalnych eventów i spotkań z lokalnymi mieszkańcami, zawsze świetnie ubrana. Wydaje się, że 5 lat i dwoje dzieci później jest odpowiednim momentem, aby to wszystko powtórzyć : )

3 komentarze:

  1. Świetne zdjęcia Księżnej :) Pozdrawiamy z CCS Druk!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekamy na więcej postów...!
    PS. Ciekawe czy potwierdzi się plotka księżnej o trzeciej ciąży...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...