18 sierpnia 2012

"Tacy byliśmy. Wspominając Dianę"

Zbliża się 15 rocznica rocznica śmierci Księżnej Diany. Właśnie skończyłam czytać kolejną książkę o niej, tym razem "Tacy byliśmy. Wspominając Dianę" Paula Burrella, jej kamerdynera. Książkę chciałam wam serdecznie polecić i zwolennikom, i przeciwnikom Diany, bo przedstawia ona Księżną taką jaką była w zaciszu domowym, jak się zachowywała, co robiła, z kim się spotykała, co czytała. W książce są też zawarte zdjęcia z Pałacu Kensington, jak wyglądały apartamenty 8 i 9, kiedy tam mieszkała. Opisane zostały jej relacje z synami, Sarą Ferguson, służbą, ale również z Hasnatem Khanem, kardiochirurgiem z Pakistanu, o którym mówiła "ten jedyny" , a o którym mało kto wiedział do publikacji książki. Autor zupełnie inaczej przedstawia też 'związek' Diany z Dodim Al Fayedem.
Co do samego autora, krążą plotki, że miał romans z Dianą, ale nie sądzę, żeby to była prawda. Zobaczcie, co piszą o nim na wikipedii: Paul Burrell
Wydaje mi się, że film, który powstaje teraz o Księżnej Dianie, z Naomi Watts w roli głównej, mniej lub bardziej, oparty jest właśnie na jego wspomnieniach. Film będzie o związku Diany z Hasnatem, a temu w książce został poświęcony cały rozdział.
Książkę czyta się jednym tchem. Żadne jej tajemnice nie zostały w niej ujawnione.  Jest to hołd złożony Księżnej, przez jej pracownika i przyjaciela, który pisze jak najbardziej uczciwie.
Proponuję szukać jej na allegro lub w bibliotekach, bo na prawdę warto! ;)
Nowe zdjęcia z filmu o Księżnej Dianie: ***

Notka o Royal Tour "się tworzy" i opublikuję ją najpóźniej we wtorek. Natomiast w poniedziałek będę telefonować do redakcji "Życia na Gorąco" ponieważ w ostatnim numerze po raz kolejny pojawiła się nieprawdziwa informacja o Kate i Camilli. Dzwoniłam już tam w czwartek, zaraz po ukazaniu się numeru, ale Pani która zajmuje się tym działem wyszła na obiad, potem nie odbierała, a w piątek nie było mnie w domu cały dzień. Jak na razie Charlotte nie odpisała.17 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze tej książki ale poszukam jej i przeczytam w najbliższym czasie.
  Ta aktorka, Naomi Watts moim zdaniem przypomina bardziej Camillę niż Dianę, jest starsza niż w 1997r. była Diana i nie ma takiej subtelnej urody jak Diana. No nie wiem... zobaczymy jak wyjdzie w tym filmie i wtedy będzie obiektywna ocena ;)

  Co to za afera z tą gazetą?? Co napisali??

  OdpowiedzUsuń
 2. Co napisali w tej gazecie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem o którry numer chodzi Marcie, w poprzednim chyba ukazała się wzmianka, że Kate i William byli w jakiejś tam galerii sztuki autor tego niby artykułu zastanawiał się, dlaczego księżna jest historykiem sztuki skoro nie umie malować. Podali nazwę tej chyba galerii nie pamiętam tej w której Kate była ostatnio w niebieskiej sukience i dodali zdjęcie z tamtego roku gdy Kate i William odwiedzali Kanadę na którym księżna maluje ślimaka. A w ostatnim numerze było, że Camilla karci Kate, czy coś takiego ba miała za bardzo rozpiętą koszulkę, dodali dwa zdjęcia jedno jak całowały się na powitanie, a drugie jak Camilla palcem pokazuje na bluzkę Kate, która z nietęgą miną zapina guzik.

  OdpowiedzUsuń
 4. CZYTALIŚCIE TO!
  WIEŻYCIE W TO ŻE !
  KATE POWIEDZIŁA ŻE ..
  DZECI SĄ NIE PODTRZEBNE NISZCZĄ MAŁŻEŃSTWO BRAK SWOBODY I ODDLAAJĄ LUDZI OD SIEBIE CO O TYM MYŚLCIE JA W TO NIE WIERZE A WY!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a gdzie to wyczytałaś

   Usuń
  2. Mogłabyś powiedzieć gdzie to przeczytałaś??

   Usuń
  3. nie wierzę, przecież Kate doskonale wiedziała że będzie musiała urodzić dziedzica brytyjskiego tronu !!! Tyle już było plotek, ta jest kolejna. Według gazet Kate już była chyba z 10 razy w ciąży (w tym według jednej z bliźnietami), amerykańska gazeta podała że poroniła, jeszcze inna że ma raka mózgu a także anoreksje. Jest jeden morał, po prostu NIE WIERZMY W TE BZDURY !!!

   Usuń
  4. nigdzie nawet nie widziałam żadnego artykułu na ten temat, ktoś coś wymyśla.

   Usuń
  5. szukałam w necie i nic takiego nie znalazłam !!! Wszędzie piszą o tym, że William uratował dwie tonące nastolatki.

   Usuń
 5. http://www.kimono.pl/Znamy-sekrety-urody-Kate-Middleton-ILE-WYDAJE-ZEBY-TAK-WYGLADAC-a4436

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie dali bardzo niekorzystne IMO. Moim zdaniem to nie jest strasznie dużo... niektóre księżne wydają więcej.

   Usuń
 6. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ksiaze-william-ratowal-16-letnia-surferke,271456.html

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.dailymail.co.uk/health/article-2190187/Kate-Middletons-feet-Experts-advice-Duchess-Cambridge-toes.html


  Jakiś chyba lekarz zdiagnozował stopy Kate...

  OdpowiedzUsuń
 8. Biografia Grace Kelly, Marla wreszcie ją opublikowała !!

  http://ksieznacharlene.blogspot.com/p/grace-kelly_20.html

  OdpowiedzUsuń
 9. z jakiej str są te filmiki na dole po lewej str ???

  OdpowiedzUsuń
 10. dopiero zauważyłam dodatki o informacjach w prasie i tv! super pomysł!!

  OdpowiedzUsuń
 11. http://hrhduchesskate.blogspot.com/
  Kate była w TESCO ;) dużo rzeczy kupiła, ciekawe co sb jedli wieczorem... widzę tam jakąś zieleninkę której ja nie znoszę ;p

  OdpowiedzUsuń