8 czerwca 2012

Kate i William w kinie


Pojawiło się nowe zdjęcie Kate i Williama. Zrobiono je zdjęcie wczoraj wieczorem. Kate i William zostali dostrzeżeni w kinie na High Street Kensington i obejrzeli The Avengers

28 komentarzy:

 1. trochę by było głupio robić im zdjęcia, ale jednak później, wszyscy zainteresowani - z całego świata - wiedzą co robili :P

  ciekawe, jak szybko laska z tego drugiego bloga skopiuje zdjęcie i notke stąd?

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe czy mieli zamknięty pokaz, jak nie to nie wiem co bym zrobiłam jakbym ich zobaczyła za lub przed sobą :DD

  OdpowiedzUsuń
 3. głupi ten pomysł Pippy z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogłaby chociaż podpisać się Philippa czy jak jej tam jest naprawdę na imię :D

   Usuń
 4. ja jak bym ich zobaczyła chyba bym zemdlała

  OdpowiedzUsuń
 5. Sporostowanie ja nie kopjuje zdjęć i notek Marty! Ale ciężko mieć w notce o tym samym zupełnie inne rzeczy mam taki sam dostęp do tych zdjęć jak Marta i wy wszyscy tym bardziej że koleżnka wysłała do nich link zdjęcia dodaje sama nie mam takich zdjęć jak Marta raz mam ich więcej a raz mniej ...
  Także mie nazywajcie mnie jakąś tam laska ,która nic nie potrafi zrobic sama tylko wszystko kopije doberze bo mnie to wykurwia mówiąc proście !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po pierwsze nie przeklinaj, a po drugie - niektóre zdania są jak "Kopiuj - wklej"
   Alicja

   Usuń
 6. O rany, ile tych blogów o Kate się namnożyło, sama mam też, na którego serdecznie zapraszam (Lady Astor, link na profilu), ale zgapianie od kogoś to jest niefajne, więc Patrycja14, wymyśl np. coś oryginalnego ;>

  OdpowiedzUsuń
 7. a ja lubie oby dwa ,,są inne ,prawda jest taka ,że jedna i druga sciaga z gazet angielskich i portali ,i słusznie ,po to sa i tyle ,czym wiecej to lepiej ,na tamtym jednak jest wiecej fotek i ,sa na nich inne osoby z rodziny królewskieJ ,jak ksiezniczka Anna ,Camilla ,Sofia ,ta ostatnia jest najurodziwsza z całej rodziny ,ma wdziek i urode ,piekna cere ,i naturalnosć,DO LADY ASTOR PODAJ TU ADRES ,ZOBACZE JESZCZE JEDEN FAJNY PORTAL

  OdpowiedzUsuń
 8. ladyaastor.blogspot.com/ ja dopiero zaczynam i mam dość nietypowy, ale będzie mi miło, jak ktoś od czasu do czasu odwiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fajne zdjęcia, niektóre które pierwszy raz widzę :)

   Usuń
  2. dziękuję :)

   Usuń
  3. Blog jest fany fajne zdjęcia tylko forma prowadzenie jego mnie zniehcęca i jest mówiąc proso beznadzijna

   Usuń
  4. jest oryginalny, czyli w moim własnym stylu, więc będę go prowadzić, jak tylko chcę ;>

   Usuń
 9. Co wy odemnie chcecie ja nie zgapam od Marty niczego mam takie samo prawo jak ona aby publikowac zdjęcia ,tóre znajdę na angielskich portalach !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie atakujcie Patrycji porównajcie sobie posty Marty i Patrycji dajcie jej spokój oby dwa blogi są super jak by one razem prowadziły bloga ze soja wiedzą wyszło im by to świetnie;-) ale on sa zupełnie 2 różnymi osobami i mają 2 inne style prowdzenia bloga !

   Usuń
 10. Marta, jeśli chcesz, żeby nie kopiowali Ci zdjęć, to je po prostu podpisuj w taki sposób, aby nikt nie mógł wyciąć podpisu ;>

  OdpowiedzUsuń
 11. Warto pamiętać,że to jest blog,a nie czat,czy forum do obrażania się i wytykania błędów. Marta,jak i autorka bloga również o życiu Kate i Williama kopiują zdjęcia z obcojęzycznych gazet.Oby dwie mają do tego prawo. W internecie jest wiele podobnych stron o KiW, gdzie zdjęcia się powielają. Nie ma co porównywać kto dodał pierwszy notkę,a kto drugi. A to,że kopiują od siebie powinno być tylko dla was wyróżnieniem. Marto jeśli ktoś kopiuje coś od Ciebie,bądź spisuje to widać widzi w Tobie autorytet. Powinnaś się z tego cieszyć,że jesteś na tyle dobra,że ktoś wzoruje się na Tobie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam pytanie wiecie może jak w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej jest sprawa z nieślubnymi dziećmi? Wiem, pewnie takich nie ma (albo i są) ale hipotetycznie jeśli okazało się, że książę Karol ma syna/córkę nie ślubną to jakby to wyglądało? Też on/ona dostała by tytuł księżnej/księcia i mógłby dziedziczyć tron? Bo np. Albert książę Monaco ma dwójkę nieślubnych dzieci i prócz kupy kasy i nazwiska ojca z tego co wiem oni nie mają żadnych praw ani obowiązków. Ciekawa jestem jakby było u Windsdorów, myślicie, że podobnie? Jest gdzieś w internecie gdzie można przeczytać o protokole, czy jakiś zasadach panujących na Brytyjskim dworze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wydaje mi się ,że byłoby tak samo jak w Monaco.
   Chociaż kilkaset lat temu dzieci nieślubne dostawały tytuł np.hrabiego ale nie były uwzględniane w linii sukcesji tronu.
   Charles II Stuart miał dużo nieślubnych dzieci ale żadne nie miało prawa do odziedziczenia tronu, jego następcą był jego młodszy brat jeśli się nie mylę.

   Usuń
  2. Prawo do dziedziczenia tronu mają tylko ślubne dzieci. Jeśli by się okazało, że Karol ma nie ślubne dziecko, nie zaszkodziło by to Williamowi. Prawdopodobnie 'to dziecko' nie miałoby żadnych praw ani obowiązków związanych z rodziną.
   Nie ślubne dzieci Księcia Alberta, są przez niego uznane i dostają alimenty to nie mają prawa do monakijskiego tronu. Dlatego tak ważne jest małżeństwo Alberta z Charlene, bo tylko ona może dać mu następcę tronu. Jeśli Monako nie będzie miało władcy, zostanie włączone do Francji.

   Usuń
 13. Mam może głupie pytanie ale co ma być 13 czerwca? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 13 czerwca Królowa i Książę Filip (jeśli będzie w stanie) razem z Kate i Williamem pojawią się w Nottingham. Będzie to kolejna część Diamentowej trasy Królowej.

   Usuń