4 maja 2012

Jak Kate i William spędzili swoją pierwszą rocznicę ślubu ?

Jak Kate i William spędzili swoją pierwszą rocznicę ślubu? Wiemy, że w sobotę uczestniczyli w ślubie przyjaciółki Kate, jeszcze ze szkoły, Hannah i Roberta. Personel pubu i zarazem hotelu w którym odbywało się wesele był zaskoczony tak ważnymi gośćmi, ponieważ o ich rezerwacji wiedzieli tylko najważniejsi pracownicy. Wszystko odbywało się w hotelu Crown Inn w Westleton, niedaleko Southwold w hrabstwie Suffolk. Cały hotel został wynajęty dla gości weselnych. Podobno Kate wcześnie udała się do pokoju Swan w którym znajduje się duże łóżko z baldachimem i wanna dla dwóch osób. William został jeszcze w barze i pił szampana z przyjaciółmi. Para w niedzielę, przed południem udała się do domu, na wyspę Anglesey w północnej Walii, gdzie przygotowała dla siebie i Williama rybę w pergaminie, chcąc zaznaczyć pierwszą - papierową rocznicę.

Co ciekawe, przez weekend, Kate i Williamowi towarzyszył Lupo. Małżeństwo mieszkające blisko Kościoła powiedziało, że okoliczni mieszkańcy nie mieli pojęcia, że do ich miasteczka przyjadą tak ważni goście. Podobno Kate i William zaparkowali blisko ich domu i ich 5 - letnia córka Grace, bawiła się z Lupo. Piesek był bardzo spokojny i przyjazny. Potem Kate podeszła do nich i zaczęła krótką rozmowę. William też przyszedł i zażartował z deszczowej pogody. 

Personel hotelu już zgłosił się do prasy, że na śniadanie w niedzielę zjedli jajka z boczkiem.

9 komentarzy:

 1. Zastanawialiście się skąd Ona bierze te niesamowite informacje? ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie z różnych stron, czytałam dzisiaj rano ten artykuł na jednej stronie chyba dailymail, ale i tak wolę je czytać tutaj. Zawsze doda coś od siebie. xd co czyni arytkuł lepszym.

  OdpowiedzUsuń
 3. super notka czekam na więcej:}.

  OdpowiedzUsuń
 4. To co, jedziemy do tego hotelu?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czego to dziennikarze się nie dowiedza;) Zróbmy zlot fanow;)

  OdpowiedzUsuń
 6. kiedy nowa notka?:}.

  OdpowiedzUsuń
 7. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARTO!

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkiego najlepszego marto:}!..

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie dawno czytałam jak Kate jest przykro z powodu tych plotek na temat jej ciązy, na temat domysłów co gdzie kiedy, kto się urodzi... patrzę na bloga.. a tu co? ankieta... czy Kate urodzi chłopca czy dziewczynkę.... może jesteście za młode i za głupie, żeby zrozumieć, że na takie tematy poprostu nie wypada robić ANKIET.. czemu taka ankieta ma służyć? kto ma rację? komu uda się zgadnąć? Jak Wy traktujecie Catherine? (do autorki i wszystkich którzy brali udział w tej ankiecie).

  OdpowiedzUsuń