23 kwietnia 2020

Drugie urodziny księcia Louisa!

AKTUALIZACJA
Kensington Palace Twitter

Dzisiaj mały książę Louis obchodzi swoje drugie urodziny!
Z tej okazji wczoraj późnym wieczorem pojawiło się kilka zdjęć chłopca. Zostały opublikowane na oficjalnym Twitterze i Instagramie Kate i Williama.

Kensington Palace Twitter

Zdjęcia zostały wykonane w wiejskiej posiadłości rodziny Anmer Hall w Norfolk w kwietniu. Podobnie jak w przypadku urodzinowych zdjęć księżniczki Charlotte, ich autorką jest księżna Kate, pasjonatka fotografii. Urodzinowe zdjęcia księcia George'a są zazwyczaj robione przez profesjonalnych fotografów - wyjątkiem są zdjęcia z 2019 roku, które zostały zrobione przez księżną w ogrodzie pałacu Kensington oraz podczas wakacji na wyspie Mustique.

Kensington Palace Twitter

Zdjęcia małego Louisa mają w tym roku symboliczny przekaz. Wiele dzieci na świecie rysuje lub maluje tęcze i przykleja je na okna swoich domów oznaczających nadzieję podczas pandemii koronawirusa. W Wielkiej Brytanii jest to też szczególny znak wsparcia dla pracowników służby zdrowia. Możemy być pewni, że nie tylko Louis, ale także George i Charlotte wzięli udział w akcji.

Kensington Palace Twitter

W tym roku, z powodu pandemii, książęca rodzina będzie świętowała urodziny w swoim pięcioosobowym gronie. W grudniu zeszłego roku w programie A Berry Royal Christmas Kate przyznała, że sama piecze torty urodzinowe dla swoich dzieci i uwielbia to robić. Z pewnością i tym razem szykuje coś wyjątkowego :)


Dziś rano pojawiły się dwa kolejne zdjęcia księcia podpisane Instagram Vs Reality pokazujące co działo się za kulisami.

Clarence House Twitter

I na koniec moje ulubione tegoroczne zdjęcie! Louis w objęciach swojego dziadka księcia Karola. Co ciekawe, zdjęcie mogliśmy już dostrzec w gabinecie księcia Karola w jego szkockim domu w Birkhall. Do dzisiaj nie było jednak wiadomo, które z wnuków księcia się na nim znajduje. Powyższe zdjęcie zostało opublikowane przez Clarence House wraz z urodzinowymi życzeniami.

5 komentarzy:

 1. Mały Louis to skóra zdarta z Kate. Kiedy tak wyrósł?

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny chłopiec, chyba najsłodszy z całej trójki ;) Niech Bóg mu błogosławi

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne zdjęcia i prześliczne dziecko.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna fotografia wnuka z dziadkiem, taka szczera i pełna miłosci.

  OdpowiedzUsuń