26 sierpnia 2018

Weekend w Balmoral

Daily Mail U.K. Twitter

Witajcie po wakacyjnej przerwie!

Jak napisała dzisiaj rano królewska reporterka Emily Andrews, Kate, William, George, Charlotte i Louis spędzają ten weekend w szkockiej posiadłości królowej Balmoral. 

W piątek księżna Kate zabrała George'a po raz pierwszy na polowanie na pardwy, aby mały książę mógł zobaczyć jak poluje jego tata. Towarzyszyli im, oprócz monarchini: książę Karol, rodzina Wessex czyli Edward, Sophie, Louise i James, księżniczka Anna z córką Zarą i jej mężem Mikiem. Po sieci zaczęło krążyć zdjęcie na którym widzimy Kate prowadzącą samochód, obok niej Zarę Tindall, a z tyłu George'a i Savannę Philips. Według doniesień zostało zrobione w piątek, w drodze na polowanie.

Natomiast dzisiejszego popołudnia Kate i William towarzyszyli królowej w niedzielnym nabożeństwie w pobliskim kościele Crathie Kirk.  Zdjęcia możecie zobaczyć na stronie Daily Mail.

2 komentarze:

  1. Dobrze,że co roku rodzinka przyjeżdża do Balmoral,aby dzieci mogły bawić się z kuzynostwem,poznawać tradycję i oczywiście spotkać się z pradziadkami:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przykre ,że tak dla rozrywki morduja niewinne zwierzaki i jeszcze tego uczą dzieci. Ludzie,którzy dla rozrywki morduja zwierzeta nie sa dobrymi ludźmi, tylko bezwzględnymi.

    OdpowiedzUsuń