6 stycznia 2016

Książę George poszedł do przedszkola!

The Duchess of Cambridge / Kensington Palace Twitter

Dziś był wyjątkowy dzień dla książęcej rodziny - książę George po raz pierwszy poszedł do przedszkola! Dziś rano księżna Kate i książę William zaprowadzili swojego synka do przedszkola Westacre Montessori School w Sandrigham, znajdującego się niedaleko ich domu Anmer Hall.

Przedszkole stosuje metodę wychowawczą Marii Montessori. Tę samą metodę wykorzystywało przedszkole do którego chodzili książę William i książę Harry, natomiast księżna Diana, zanim została żoną księcia Karola, pracowała jako opiekunka w takim przedszkolu.

Pałac Kensington opublikował zdjęcia księcia, które wykonała jego mama - księżna Kate.

The Duchess of Cambridge / Kensington Palace Twitter

8 komentarzy:

 1. Podoba mi sie wybor miejsca ze wzgledu na brak dostepu dla paparazzi. Dobrze ze ksiaze i ksiezna oszczedzili mu niepotrzebnego stresu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie jest urocze. George wyrósł i powiem szczerze,że nie wygląda na tyle, ile ma lat :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. George z każdym dniem (albo raczej zdjęciem) robi się coraz bardziej uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niepotrzebnie Georga wysłali do przedszkola, teraz zaczną się choroby i mały książę będzie ledwo dyszał a Kate tylko niepotrzebnie będzie się martwić. Wiliam też może stracić cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to chyba zbyt czarny scenariusz :)

   Usuń
  2. Bez przesady Estelle ze Szwecji poszła w wieku George'a do przedszkola w ubiegłym roku. Co ciekawe nie do takiego "zwykłego" jak George czy Nasze dzieci. Mała większość czasu spędza na dworze nawet na mrozie, często biwakuje, chodzi na wycieczki, a edukacja opiera się na przebywaniu na świeżym powietrzu, poznawaniu przyrody i pokochaniu jej. Spędza całe dnie na dworze z innymi dziećmi i jakoś nie choruje. Poza tym każde dziecko jest inne, ja byłam chorowitkiem, dosłownie cały czas ktoś kichnal a ja byłam chora, a moja siostra (bliźniaczka) chodziła razem ze mną do grupy i nic ktoś mógł jej nakaszlec w twarz czy kichnac a jej nic nie ruszało i cały czas była zdrowa.

   Usuń