8 stycznia 2017

Nabożeństwo w Sandringham


Dziś na przedpołudniowym nabożeństwie w kościele świętej Marii Magdaleny w Sandringham pojawili się członkowie rodziny królewskiej.

 Księżna Kate, która jutro obchodzi swoje 35 urodziny, wraz z księciem Williamem oraz rodziną Middletonów, spędza urodzinowy weekend w posiadłości Anmer Hall. Dziś rano wszyscy udali się razem do pobliskiego kościoła. Również królowa Elżbieta, która w ostatnich tygodniach chorowała i nie mogła uczestniczyć w świątecznym nabożeństwie wraz z całą rodziną, co nie zdarzyło się od prawie trzydziestu lat, czuła się na tyle dobrze, aby również pojawić się w kościele.


Kate pojawiła się w zielonym płaszczu Sportmax, który miała na sobie w święta Bożego Narodzenia w 2015 roku oraz podczas wizyty w Edynburgu, szarej, futrzanej czapce oraz zielonych szpilkach EmmyShoes.


Na zdjęciu powyżej widzimy rodziców Kate, Carole i Michaela, a także markiza i markizę Cholomnodeley (w czarnych płaszczach), którzy są sąsiadami Kate i Williama. Pary zaprzyjaźniły się dzięki mieszkaniu w sąsiedztwie. W zeszłym roku książęca para uczestniczyła w wydanym przez nich charytatywnym przyjęciu dla fundacji EACH, której Kate jest patronką. Z pewnością rozpoznajecie przyjaciółkę Kate, Sophie Carter, która jest matką chrzestną księżniczki Charlotte, a także brata Kate, Jamesa.

6 komentarzy:

  1. William musiał ją zasłonić (;

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze pisząc dziwnie wygląda stylizacja: zimowa "czapa" i szpilki...

    OdpowiedzUsuń
  3. Super znów Cię mieć w blogosferze :) Twój blog zainspirował mnie do powstania mojego, na który serdecznie Cię zapraszam ;) Pozdrawiam i czekam na nowe posty !

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...