25 grudnia 2016

Święta Kate, Williama, George'a i Charlotte


Tegoroczne święta Bożego Narodzenia Kate i William postanowili spędzić z rodziną księżnej w jej rodzinnym Bucklebury. Dzisiaj rano wraz z rodziną Middletonów i narzeczonym Pippy, Jamesem Matthews pojawili się na w kościele św. Marka w Englefield w Berkshire. Razem z nimi byli też George i Charlotte, którzy pierwszy raz uczestniczyli w świątecznym nabożeństwie.

Tradycyjnie rodzina Windsorów spędza Boże Narodzenie w posiadłości królowej w Sandringham. Święta rodziny królewskiej mają swój wyjątkowy charakter i mimo że to wyjątkowy czas dla całej rodziny, grafik w ciągu tych dni jest bardzo napięty.

4 komentarze:

 1. Dobrze będzie jeśli wyślę lis do księżniczki Charlotte na początku stycznia, 5 miesiecy przed urodzinami czy to trochę za wcześnie? Czy kiedy wyślę list do Kate teraz, a urodziny ma 9 stycznia to dostanę odpowiedź? Kest to gwarantowane czy tylko nieliczni ją otrzymują?
  :) Przepraszam że tak wypytuję ale wysyłam pierwszy raz i się trochę boję xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że to zdecydowanie za wcześnie :) Sama zwykle wysyłam kartki mniej więcej dwa tygodnie przed jakąś okazją, czasem tydzień przed. Z pewnością otrzymasz odpowiedź z biura księżnej Kate :)

   Usuń
 2. Ładnie odnowiła płaszcz 💗

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...