15 maja 2016

Świętowanie 90 urodzin królowej


12 komentarzy:

 1. księżna Mary piękna. Nie mogę sie nadziwić urodzie i klasie tej kobiety

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro już nie chcesz pisać postów, to może przekazesz komuś bloga, albo weźmiesz kogoś do pomocy? Bo na razie jest po prostu masakra. Nie pisze tego w złej mierze, wręcz przeciwnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie powiedziałam (ani nie napisałam), że nie chcę już pisać postów! Bloga nikomu nie przekażę, do pomocy raczej też nie wezmę - to moje dzieło, moja praca :)

   Usuń
 3. Marto wróć i prowadź dobrze bloga, tak jak kiedyś :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze tylko zdam sesję i mam nadzieję, wracam na stałe! :)

   Usuń
 4. Kate jak stara babcia..już krolowa młodziej wyglądała. Jak kate ma mało wyjSC i brak kompletnej etyki pracy ,to by się chociaż raz dobrze ubrala...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kate bardzo często ubiera się "dobrze" :)

   Usuń
  2. Przecież źle nie jest, są panie reprezentujące dużo gorzej wystyliziwane

   Usuń
 5. Zauważyłyście, że Kate ma ostatnio jakby węższe brwi? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanawiam się jak wygląda kwestia "usadzania" gości Królowej. Czy wiecie może coś więcej w tym temacie? Dlaczego poszczególni członkowie rodziny królewskiej zostali usadzeni w taki a nie inny sposób? Bardzo ciekawi mnie temat protokołu. Może jakieś notki na ten temat ;) P.S. Bardzo fajny blog :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kate jest już podrasowana, korzysta z medycyny estetycznej ,zniknęły jej bruzdy nosowo wargowe które już zaczęły być w pewnym momencie widoczne i ma wygładzone zmarszczki na czole ,które tez były już bardzo widoczne. Jest jakby odmłodzona i odświeżona. Fajna ta kurteczka z Zary ale niestety model tylko na wysokie i mega szczupłe kobiety .Ten płaszczyk był również dostępny w kolorze czarnym. Kate ponownie sięga po ciuchy z sieciówek ... niektóre są czasami bardzo fajne i wcale nie gorsze od tych bardzo drogich super markowych.Od Kate nie można po prostu oderwać oczu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...