25 maja 2016

Nowe zdjęcie Kate i Williama


Dzisiaj, za pośrednictwem Twittera, brytyjski fotograf Paul Ratcliffe podzielił się z nami zdjęciem pocztówki, jaką otrzymał z pałacu Kensington, w odpowiedzi na życzenia z okazji 5 rocznicy ślubu, jakie wysłał książęcej parze. 

Pierwszy raz zdarzyło się tak, że na pocztówkę trafiło zdjęcie, które wcześniej nie zostało opublikowane. Widzimy na nim uśmiechniętych Kate i Williama na tle - najprawdopodobniej -  ich ogrodu przy pałacu Kensington. Zostało zrobione przez Chrisa Jelfa - tego samego fotografa, który jest autorem świątecznego portretu książęcej rodziny. 

 Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć inne zdjęcie z tej sesji - portret Kate, który pojawił się podczas odczytywania jej listu na Międzynarodowej Konferencji Opieki Paliatywnej Dzieci w Buenos Aires. I to właśnie wczoraj wyżej wspomniany list oraz zdjęcie w lepszej jakości pojawiło się na stronie E Hospice.
 
ehospice
 Na zdjęciach widzimy księżną w nowym żakiecie od projektantki Alberty Ferretti oraz spódnicy Joseph, którą widzieliśmy już w 2011 roku.

1 komentarz:

  1. Zdjęcie Kate i Williama jest piękne:)
    Mam prośbę - mogłabyś zrobić notkę ze swoimi wszystkimi kartkami i listami jakie masz od rodzin królewskich - jestem bardzo ciekawa Twojej kolekcji!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...