6 maja 2016

Księżna Kate składa życznia "First News"

www.firstnews.co.uk
W maju 2006 roku światło dzienne ujrzał pierwszy numer "First News" - tygodnik dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Od tego czasu udało mu się zaprosić do współpracy doświadczonych dziennikarzy, którzy wnikliwie piszą o rozrywce, polityce, sporcie, nauce czy najważniejszych informacjach z Wielkiej Brytanii i świata, zebrać kilka prestiżowych nagród i zgromadzić 2 miliony czytelników tygodniowo. Trudno się więc dziwić, że gdy świętuje swoje 10 urodziny, na okładce pojawia się premier Wielkiej Brytanii David Cameron, a życzenia przesyła sama księżna Cambridge!

 "Chciałabym złożyć życzenia wszystkim pracującym dla "First News" oraz Waszym czytelnikom z okazji dziesiątej rocznicy działalności. Wykonujecie niezwykle ważną pracę, zapewniając, że młodzi ludzie są informowani o bieżących wydarzeniach i problemach.

Dzięki mojej pracy z organizacjami wspierającymi dzieci i młodych ludzi, widziałam, jak ważne jest zapewnienie dzieciom możliwości oddania im głosu i wysłuchania ich w sprawach, które mają dla nich znaczenie. Dzieci są poddawane w życiu złożonym i trudnym sytuacjom i budujące jest to, że "First News" zajmuje się ważnymi tematami, takimi jak zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie w sposób informacyjny i delikatny. Życzę wielu sukcesów w przyszłych wydaniach."

www.firstnews.co.uk

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...