4 maja 2016

Księżna Kate na wystawie "Vogue 100: A Century of Style"


Po dniu wypełnionym oficjalnymi obowiązkami, przyszedł czas na ostatni z nich - księżna przyjechała do Narodowej Galerii Portretu w Londynie,  aby obejrzeć wystawę Vogue 100: A Century of Style, która została otworzona, aby uczcić stulecie istnienia magazynu w Wielkiej Brytanii.
7 komentarzy:

 1. Jesteś szybciej niż dziewczyny z bloga rodzina z cambridge, Marto a nie wiem czy nie pierwsza! Duży plus :-D (wiem że blogi to nie zawody ale jednak)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i szybsza, ale u dziewczyn notka dłuższa ;)

   Usuń
  2. To chyba nie jest jakis wyscig kto pierwszy doda notke? Poza tym dodac notke a dodac dwa zdjecia i jedno zdanie od niechcenia to co innego. P.S sa jeszcze inne blogi o Kate, nie tylko te dwa...

   Usuń
 2. Kiedy możemy spodziewać się wyników quizu?

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie na wyspach UK powoli wita wiosna - skoro jest więcej słońca to i więcej uśmiechu, chęci do życia i pomysłów - dla wszystkich czytelników szczęśliwego weekendu i każdego następnego dnia i dla Marty dużo natchnienia weny twórczej i możliwości bo czasem pogodzenie różnych płaszczyzn naszego życia to wyczyn - ale kobiety to genialne silne osobowości i co by nie było jesteśmy silne - to my inspirujemy pamiętajcie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...