31 maja 2016

Książęca rodzina na Houghton Hall Horse Trials

Kilka dni temu pałac Kensington zapowiedział serię charytatywnych meczów polo w których książęta William i Harry mają zagrać w ciągu zbliżającego się lata. Pierwsze z nich odbyły się w miniony weekend, a wszyscy fani mieli nadzieję, że księżna Kate razem z George'em i Charlotte przyjadą je zobaczyć. 

Na meczach w Cowarth Park Polo Club pojawili się tylko książęta, nie było więc szans na zobaczenie nowych zdjęć księżnej. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, dzisiaj rano pojawiło się kilka zdjęć książęcej rodziny, zrobionych w sobotę i w niedzielę podczas imprezy jeździeckiej Houghton Hall Horse Trials, która odbywa się corocznie niedaleko domu książęcej rodziny w Norfolk!

EyeContact Photography/Daily Mail

Pierwsze zdjęcia były marnej jakości, jednak mogliśmy dostrzec na nich Kate, George'a oraz przyjaciela książęcej pary oraz ojca chrzestnego Charlotte, Jamesa Meade. Dopiero popołudniu DailyMail opublikował więcej zdjęć w dobrej jakości, na których widzimy Williama, małą Charlotte w ramionach mamy(!), a także żonę Jamesa Laurę i jego brata Harry'ego Meade (który brał udział w meczu krykieta).

EyeContact Photography/Daily Mail

Zdjęcia zostały zrobione w sobotę rano, natomiast popołudniu William, jak już wspomniałam, miał zaplanowany mecz w innym hrabstwie - prawdopodobnie podróżował tam i z powrotem w sobotę i w niedzielę, aby zostawić rodzinę na jak najkrótszy czas!

EyeContact Photography/Daily Mail

Więcej zdjęć książęcej rodziny i ich przyjaciół z imprezy jeździeckiej możecie zobaczyć TUTAJ

Lou Grey Cashmere & Designs

Houghton Hall Horse Trials to wydarzenie kilkudniowe. Książęca rodzina została na nim zauważona również w niedzielę.  Na zdjęciu, opublikowanym w Internecie przez Lou Grey Cashmere & Designs - firmę, która miała tam swoje stoisko, widzimy księżną Kate idącą z George'em za rękę, jego nianię Marię Borallo oraz Laurę Meade. Jak mówią świadkowie, William i Charlotte także byli z nimi, ale udało im się uchwycić tylko księżną z synem. Na początku pojawiły się głosy, że mała księżniczka idzie za bratem, jednak wydaje się być za duża jak na roczne dziecko, a poza tym wątpię, aby księżna wybrała dla swojej córki rajstopki w takim odcieniu różowego : )


2 komentarze:

  1. Jakie słodkie !Zdjęcia George 'a w ramionach taty i Charlotte u mamy kompletnie mnie rozwaliły.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...