24 maja 2016

Co nowego u rodziny książęcej?

Ashley Guitrau Twitter

Piękna pogoda zawitała nie tylko do Polski, ale także do Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że każdy korzysta ze słonecznych dni - nie wyłączając rodziny królewskiej! Wczoraj Kate została zauważona na spacerze po Ogrodach Kensington, gdzie udała się razem z George'em i Charlotte. 

Ashley Guitrau Twitter

Zdjęciami podzieliła się Ashley Guitrau na swoim Twitterze, co od razu podchwycili fani. Na zdjęciach widzimy księżną pchającą wózek, a obok jej synka, który grzecznie idzie z mamą przez całą drogę, trzymając ją za rękę. 

Ashley Guitrau Twitter

To nie koniec nowych zdjęć! W Internecie opublikował kilka zdjęć zrobionych dzisiaj przed pałacem Kensington. Widzimy na nich oficerów ochrony, którzy pomagają księciu George'owi wsiąść na ich policyjny motor. Z boku przygląda się im księżna, wyraźnie zachwycona i uśmiechnięta, trzymająca rękę na wózku z Charlotte. Księżna chciała pokazać dzieciom, jak księżniczka Anna odlatuje sprzed pałacu na swoje oficjalne wyjście - książęce rodzeństwo musi to lubić, nie pierwszy raz widzimy lub czytamy o tym, jak George z ciekawością obserwuje helikoptery. Jak relacjonują świadkowie, całą sytuację obserwowało ok. 300 osób! Więcej zdjęć


Na koniec dnia, Catie Giebner podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem, które pokazuje nam Kate i Williama zmierzających do helikoptera.


Catie Giebner Instagram

2 komentarze:

  1. Przed pałacem to nie księżna, księżna jest dużo szczuplejsza.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekałam na zdjęcia ze spaceru Kate,George'a i Charlotte.Jeśli ktoś wtedy był w ogrodach pałacu
    to miał nieziemskie szczęście-okropnie zazdroszczę:)Choć nie wiem czy potrafiłabym zrobić
    jakiekolwiek zdjęcie,obawiam się ,że by mnie kompletnie zamurowało:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...