12 kwietnia 2016

Spotkanie z indyjskim premierem

New Delhi

 Ostatnim oficjalnym spotkaniem książęcej pary w New Delhi, stolicy Indii, było spotkanie z premierem Narendrem Modi. Kate i William zostali przyjęci w Hyderabad House - rezydencji używanej przez indyjski rząd do spotkań dyplomatycznych, przyjmowania zagranicznych dygnitarzy i bankietów. Książęca para zjadła z premierem lunch. 
 


W planie Kate i William mieli również spotkanie z rzeczniczkami praw kobiet w Indiach, aby usłyszeć o wielu problemach dotyczących kobiet i dziewcząt w kraju. Spotkanie zostało zorganizowane na prośbę księcia Williama, który chciał usłyszeć o nich bezpośrednio od kobiet, które same niosą pomoc innym kobietom. 


Księżna zdecydowała się założyć elegancką sukienkę z jesiennej kolekcji Temperley London w kolorze turkusowym. Dobrała do niej torebkę i szpilki od L.K. Bennet.Co ciekawe, księżna po raz pierwszy założyła kolczyki Kiki McDonough, które według dziennikarki Rebecci English, zostały wykonane specjalnie dla Kate z okazji narodzin księżniczki Charlotte.

4 komentarze:

 1. Ta stylizacja zupełnie nie podoba mi się. Ostatnio Kate podupadła ze stylem. To oczywiście moje subiektywne odczucia i nie mam na myśli tylko ostatniego/aktualnego jej oficjalnego wyjazdu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, jest zadbaną bardzo szczuplą osobą, ale jej styl jest mało elegancki. Gdyby nie tytuł księżnej wiele razy uznałabym jej wizerunek za przeciętny a czasem słaby. Umywa się do Diany, która w swoich czasach błyszczała i do królowej matki, która błyszczy do teraz. A trzeba dodać, że kate na swoje stroje sporo wydaje. Niestety nie widać tego.

   Usuń
 2. Mi się wydaje, że wybierała sukienki pod kątem kultury w Indiach, bo są takie właśnie nietypowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle, ze Kate wygląda na przebraną a nie ubraną. Jedynie ta sukienka ze spotkania z premierem i ta z kolacji z Królem Bhutanu ratują cały wyjazd pod względem stylizacji.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...