18 lutego 2016

Książęca para ponownie na wyspie AngleseyDzisiaj, po raz pierwszy w tym roku, księżna Kate i książę William odbyli wspólne oficjalne wyjście. Przyjechali na wyspę Anglesey, gdzie przed kilkoma laty mieszkali, aby wziąć udział w paradzie z okazji zakończenia działalności Sił Poszukiwawczo - Ratowniczych Królewskich Sił Lotniczych Search and Rescue Force Disbandment Parade. Dzisiejsze uroczystości były dobrą okazją do wspomnień. Wyspa Anglesey z pewnością zajmuje szczególne miejsce w sercach książęcej pary - to tam mieli pierwszy wspólny dom i jak powiedziała dziś Kate tak naprawdę to tam rozpoczęli wspólne życie. Poza tym, książę William pracował tam jako pilot helikoptera ratunkowego RAF i na spotkaniu po dzisiejszej paradzie mógł spotkać swoich kolegów.  Na dzisiejszą okazję księżna Kate zdecydowała się założyć długi, czerwony płaszcz od L.K Bennet, który widzieliśmy po raz pierwszy w listopadzie 2011 roku podczas wizyty książęcej pary w Danii oraz w listopadzie 2012 roku podczas meczu rugby w Cardiff.


 Kapelusz księżnej od Lock&Co. również nie jest nowością w jej szafie. Księżna zakładała go na wielokrotnie - w której stylizacji księżnej lubicie go najbardziej?

Kate's Clothes Facebook

Dobrze było zobaczyć książęcą parę znowu razem. Dobrze jest też wrócić na bloga. Kolejne wyjście Kate już w środę - księżna pojedzie do Edynburga, gdzie odwiedzi lokalne szkoły. 


4 komentarze:

 1. ładnie wyglądała, podoba mi się połączenie czerwieni z brązem - swoją drogą ten kapelusz to jeden z moich ulubionych, ale i tak najbardziej podobała mi się stylizacja Kate z Sandringham z 2014 r i z dnia św. Patryka z 2015 r. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo udana stylizacja. Szkoda tylko, że nie zobaczyliśmy co Księżna miała pod płaszczem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezbyt udana stylizacja

  OdpowiedzUsuń
 4. ten płaszcz jest okropny.

  OdpowiedzUsuń