18 lutego 2016

Książęca para ponownie na wyspie AngleseyDzisiaj, po raz pierwszy w tym roku, księżna Kate i książę William odbyli wspólne oficjalne wyjście. Przyjechali na wyspę Anglesey, gdzie przed kilkoma laty mieszkali, aby wziąć udział w paradzie z okazji zakończenia działalności Sił Poszukiwawczo - Ratowniczych Królewskich Sił Lotniczych Search and Rescue Force Disbandment Parade. Dzisiejsze uroczystości były dobrą okazją do wspomnień. Wyspa Anglesey z pewnością zajmuje szczególne miejsce w sercach książęcej pary - to tam mieli pierwszy wspólny dom i jak powiedziała dziś Kate tak naprawdę to tam rozpoczęli wspólne życie. Poza tym, książę William pracował tam jako pilot helikoptera ratunkowego RAF i na spotkaniu po dzisiejszej paradzie mógł spotkać swoich kolegów.  Na dzisiejszą okazję księżna Kate zdecydowała się założyć długi, czerwony płaszcz od L.K Bennet, który widzieliśmy po raz pierwszy w listopadzie 2011 roku podczas wizyty książęcej pary w Danii oraz w listopadzie 2012 roku podczas meczu rugby w Cardiff.


 Kapelusz księżnej od Lock&Co. również nie jest nowością w jej szafie. Księżna zakładała go na wielokrotnie - w której stylizacji księżnej lubicie go najbardziej?

Kate's Clothes Facebook

Dobrze było zobaczyć książęcą parę znowu razem. Dobrze jest też wrócić na bloga. Kolejne wyjście Kate już w środę - księżna pojedzie do Edynburga, gdzie odwiedzi lokalne szkoły. 


4 komentarze:

 1. ładnie wyglądała, podoba mi się połączenie czerwieni z brązem - swoją drogą ten kapelusz to jeden z moich ulubionych, ale i tak najbardziej podobała mi się stylizacja Kate z Sandringham z 2014 r i z dnia św. Patryka z 2015 r. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo udana stylizacja. Szkoda tylko, że nie zobaczyliśmy co Księżna miała pod płaszczem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezbyt udana stylizacja

  OdpowiedzUsuń
 4. ten płaszcz jest okropny.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...