8 stycznia 2016

Oficjalna wizyta w Bhutanie

Pałac Kensington opublikował na swoim twitterowym koncie informację, iż tej wiosny Kate i William udadzą się z oficjalną wizytą do Bhutanu!

Bhutan jest górzystym krajem bez dostępu do morza, leżącym we wschodniej części Himalajów. Ustrój polityczny to monarchia konstytucyjna - od 2008 roku panuje tam król Jigme Wangchuck, który w 2011 roku poślubił Jetsun Pemę. Para już za kilka tygodni powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Poniżej najnowsze zdjęcie królewskiej pary, które zostało opublikowane 5 stycznia tego roku.


Wizyta Kate i Williama w tym kraju odbędzie się przy okazji oficjalnej wizyty w Indiach, która ma mieć miejsce "wiosną 2016 roku". Z nieoficjalnych informacji wiemy, że prawdopodobnie odbędzie się ona w kwietniu.

Bhutan odwiedzili już inni członkowie rodziny Windsorów - książę Andrzej w 2010 roku i książę Karol w 1998 roku. Natomiast para królewska przyjechała z oficjalną wizytą do Wielkiej Brytanii w 2011 roku, nieco ponad miesiąc po swoim ślubie.

Hello! Magazine
 Cieszę się, że pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących królewskiej podróży książęcej pary. Nie mogę się jej doczekać, ponieważ zawsze jest to wyjątkowy czas dla królewskich fanów i królewskich blogerów. Co prawda uważam, że ta podróż nie będzie należała do najdłuższych (maksymalnie dwa tygodnie, chociaż po głowie chodzi mi, że będzie to 8 dni) to i tak będzie to czas w którym będziemy mogli poznać trochę innej kultury i podziwiać nowe stroje Kate! 

Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. To super ! Już się nie mogę doczekać :) Ewentualnie przypomnimy sobie jej już używane stroje, bo takie na pewno też weźmie :) Milego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z pewnością coś się powtórzy :)

   Usuń
 2. Bhutan-tego chyba nikt się nie spodziewał!Już nie mogę się doczekać spotkania Kate i Jetsun Pemy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli królowa się pojawi, będzie niedługo po porodzie jeśli urodzi w lutym.

   Usuń
 3. http://gwiazdy.wp.pl/artykul/5948472638592129/ksiezna-kate-spodziewa-sie-trzeciego-dziecka.html

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy wiadomo, czy dzieci polecą z nimi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z niepotwierdzonych informacji wynika, że nie :(

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...