10 grudnia 2015

Księżna Kate w centrum Action on Addiction


8 komentarzy:

 1. No piękne stylizacje tym razem. Dobrze jej w tym turkusie. Płaszczyk stylowy i klasyczny - idealny. I co z tymi włosami? Nadal uważacie, że postarzają? Moim zdaniem dużo większą rolę odgrywa strój i jego kolorystyka. Kate jakoś kiepsko w ciemnych kolorach wypada. Ale szczupła już jest bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna i naturalna:) bije od niej sympatia i dobro.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna Kate . Aż miło patrzeć jak rozkwita :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate postarza nie fryzura ale ta chudość.Każdy jak się odchudzi do granic możliwości to twarz robi się ściągnięta, rysy twarzy się wyostrzają. Kate jest piekielnie fotogeniczna ale ma taki typ urody ,że im krótsze włosy tym bardziej wyostrzone rysy twarzy. Moim zdaniem Kate powinna mieć bardziej wycieniowane włosy wokół buzi ,dodało by jej to uroku i troszkę by odmłodniała. Ale mimo to i tak jest piękną kobietą .

  OdpowiedzUsuń
 5. ja osobiście wolę tę sukienkę w różowej wersji, ale płaszczyk bardzo mi się podoba. co do włosów Kate, to jeszcze się nie przekonałam do tych krótkich, ale najważniejsze, żeby ona dobrze się w nich czuła i jej się podobało, a nie nam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. następna wieść poszła w świat, podobno Kate i Will zadzwonili do Kardashianki i Westa z gratulacjami z okazji narodzin syna... ludzie mają wyobraźnię

  OdpowiedzUsuń
 7. Mogłabyś dodać zdjęcie wszystkich swoich książek? Wiem, że pisałaś kiedyś taki post, ale masz ich teraz więcej ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...