12 grudnia 2015

Kate na zakupach


Przed chwilą na stronie Daily Mail pojawiły się nowej zdjęcia księżnej Kate z piątkowych zakupów!

Księżna została zauważona, kiedy wraz z ochroniarzami wychodziła z londyńskiego domu towarowego Peter Jones znajdującego się w dzielnicy Chelsea, w którym spędziła godzinę. Widzimy, że w ręce niesie torbę z zakupami ze sklepu John Lewis. 


W ręce księżnej widzimy obrus, który można kupić za 12 funtów.Kate miała na sobie płaszcz w pepitkę marki Reiss, który miała na sobie dzień wcześniej podczas oficjalnego spotkania w centrum Action on Addiction - organizacji, której patronuje.

Założyła do niego zamszowe kozaki od Stuarta Weitzmana oraz dobrała torebkę Tod's, którą ma jeszcze od czasów panieńskich.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na stronie Daily Mail, klikając tutaj.We wtorek księżna weźmie udział w świątecznym przyjęciu w Anna Freud Centre Family School, co będzie jej ostatnim oficjalnym wyjściem w tym roku.

Nie oznacza to, że jej nie zobaczymy - w tym tygodniu najbliższa rodzina królowej spotka się przedświątecznym przyjęciu, które organizuje co roku, przed swoim wyjazdem do Sandringham. Zwykle pojawiają się zdjęcia z przyjazdu gości do pałacu, więc możemy się spodziewać, że tak będzie i tym razem. W zeszłym roku książęcej parze towarzyszył książę George, być może w tym roku będzie także jego siostra.

Księżną zobaczymy także w Boże Narodzenie, w drodze z rezydencji królowej do kościoła i (prawdopodobnie) w drodze na poranne nabożeństwo. Z tego co piszą królewscy korespondenci, książęca para, tak jak w zeszłym roku, spędzi święta i z rodziną królewską i z rodziną Middletonów.


Miłego wieczoru!

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. W artykule opisują ją jako "uśmiechniętą i zrelaksowaną" ;)

   My widzimy tylko kilka zdjęć, zrobionych w ciągu, strzelam minuty - trudno jest ocenić humor Kate ;)

   Usuń
  2. Humor może mieć dobry, a zmęczenie swoją drogą. Z dwójką maluchów bywa...

   Usuń
 2. Miłoo, że wciąż posiada rzeczy z czasów panieńskich :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate o paru dobrych miesięcy wygląda coraz bardziej niekorzystnie. Jej nowa fryzura bardzo ja postarza , do tego księżna strasznie wychudła . Jest pewnie jeszcze wiele czynników , które wpływają na wygląd Kate.Strasznie podobały mi się jej włosy , które od jakiegoś czasu nie są takie gęste i piękne jak kiedyś!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego Księżna dźwiga jakieś torby?! Trudno być zrelaksowaną jak taszczy się jakieś ciuchy samodzielnie. Gdzie jest William?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. William zmienia właśnie peluchy ;P

   Usuń
  2. ha ha ha, dobre

   Usuń
 5. W sumie patrząc na te zdjęcia wydaję mi się, że Kate na wyjścia malują profesjonalni makijażyści, a nie jak kiedyś mówiono ona sama. Tutaj ma makijaż, pewnie zrobiony samodzielnie, kreski, cień, podkład, szminka, brwi a mimo wszystko nie wygląda tak promiennie jak na wyjściach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się, że księżna korzysta z pomocy makijażystki, kiedy ma w planach eleganckie, wieczorowe wyjście. Na takie, jakie miało miejsce dzisiaj, prawdopodobnie maluje się sama. Oczywiście jest różnica, inaczej maluje się na co dzień, a inaczej na oficjalne wyjścia :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...