17 września 2015

Powrót Kate do oficjalnych obowiązków!


Dziś rano księżna Kate powróciła do swoich oficjalnych obowiązków, odwiedzając siedzibę Anne Freud Centre w Londynie. 

Ostatnie oficjalne wyjście księżnej miało miejsce pod koniec lipca - książęca para przyjechała do Portsmouth, aby obejrzeć regaty America's Cup World Series. Od tego czasu widzieliśmy księżną tylko raz - na zdjęciach zrobionych w drodze do kościoła Crathie Kirk, podczas pobytu książęcej rodziny u Królowej Elżbiety w posiadłości Balmoral w Szkocji. To właśnie wtedy zobaczyliśmy księżną w nowej fryzurze - dziś możemy przyjrzeć się jej dokładniej.


Centrum dziecięcej terapeutki Anny Freud, córki Zygmunta Freud'a, twórcy psychoanalizy, skupia swoją uwagę na zdrowiu psychicznym dzieci, ponieważ większość chorób, z różnych powodów, rozpoczyna się już w dzieciństwie. Księżna poprzez swoją wizytę i zaangażowanie w działalność centrum chce zwrócić uwagę na potrzeby dzieci i młodzieży z problemami zdrowia psychicznego.


W działalność centrum angażuje się także Michael Samuels - mąż Julii Samuels - matki chrzestnej księcia George'a i jeden z najbliższych przyjaciółek księżnej Diany.


Następnie księżna odwiedziła szkołę prowadzoną przy Centrum, która zapewnia alternatywną edukację dla dzieci z poważnymi problemami emocjonalnymi i behawioralnymi. Księżna miała szansę zobaczyć i wziąć udział w wielu zajęciach, które odbywają się w szkole na co dzień.


Księżna wybrała na dziś nową sukienkę w pepitkę od Ralpha Laurena. Dobrała do niej czarne szpilki od Stuarta Weitzmana, czarną kopertówkę Mullberry.


Co myślicie o nowej fryzurze Kate?

Moje zdanie, bez względu na to kto taką fryzurę ma, jest takie, że każdy z grzywką będzie wyglądał troszkę gorzej niż bez. Myślę, że jest tak też w przypadku Kate, jednak księżna jest tak piękna, że nowa fryzura szkodzi jej minimalnie. Poza tym jestem w stanie zrozumieć, że każdy potrzebuje zmiany, odświeżenia wyglądu, zwłaszcza po urodzeniu dziecka : )

Miłego wieczoru!

1 komentarz:

  1. Uważam, że Księżna w grzywce wygląda całkiem dobrze.
    Nie zgodzę się z tobą w kwestii grzywek. Ja mam grzywkę trochę dłuższą niż Kate i czuję się w niej lepiej niż bez.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...