25 września 2015

Niezapowiedziane wyjście Kate


Właśnie pojawiły się nowe zdjęcia Kate z dzisiejszego, niezapowiedzianego wcześniej oficjalnego wyjścia!

Księżna przyjechała do więzienia dla kobiet HMP Send w Woking w hrabstwie Surrey. Ze względów bezpieczeństwa wizyta nie była oficjalnie wpisana do kalendarza księżnej.


Kate chciała dowiedzieć się, jak pomaga się więźniom przezwyciężyć uzależnienie od narkotyków i alkoholu, aby odbudować swoje życie. Przyjrzała się pracy pracowników i wolontariuszy więzienia, gdzie wprowadzono program RAPt - Rehabillitation for Addicted Prisoners Trust.


Księżna wysłuchała wielu osobistych historii osadzonych - w wielu z nich rolę odegrały uzależnienia, które często miały wpływ popełniane przestępstwa. Ważnym punktem wizyty było zrozumienie wpływu uzależnień na rodziny więźniów, ich choroby psychiczne i inne problemy. 

Temat uzależnień nie jest obcy Kate - księżna jest patronką Action on Addiction od stycznia 2012 roku - organizacja ta zajmuje się ludźmi z uzależnieniami. Więcej na ten temat przeczytacie w tej notce.W sumie księżna spędziła 90 minut w bardzo strzeżonym więzieniu, gdzie wiele osób odbywa kary dożywocia za morderstwa. Nigdy wcześniej nie była w takim miejscu.


Nie obyło się bez prezentów - księżna otrzymała ciasta upieczone przez więźniów oraz dwa zielone fartuszki dla George'a i Charlotte. Podobno bardzo przyda się małemu księciu, który bardzo lubi malować i kolorować. Kate ubrała dzisiaj sukienkę brytyjskiej marki The Fold. Wpisuje się ona w 100% w moją estetykę i styl, chętnie widziałabym ją w mojej szafie i myślę, że będzie to jedna z moich ulubionych stylizacji Kate. Czy Wam też aż tak przypadła do gustu?

Do sukienki księżna dobrała szare szpilki od Jimmy'ego Choo oraz szarą kopertówkę Hobbs.

3 komentarze:

  1. Mogę sobie wyobrazić, że takie spotkania nie są łatwe.

    OdpowiedzUsuń
  2. http://sophieofwessex.blogspot.com/ zapraszam na nowego bloga o hrabinie Sophie!

    OdpowiedzUsuń
  3. NOWE! zdjęcie Georga z siostrą na placu zabaw http://www.womansday.com.au/royals/british-royal-family/princess-charlottes-day-out-with-brother-prince-george-13735 NOWE!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...