1 września 2015

Najnowsze wieści

AKTUALIZACJA: 
Dzisiaj na stronie brytyjskiego Hello! pojawił się artykuł dotyczący planowanej zagranicznej podróży Kate i Williama w 2016 roku. Jest to już drugi portal, który o tym wspomina i chociaż nic nie jest potwierdzone, ten powołuje się na poważne królewskie źródło.

W artykule możemy przeczytać, że jest wysoko prawdopodobne, że książęca para nie zabierze ze sobą swoich dzieci - uważacie, że to jest możliwe? Ja wątpię, chyba, że będzie to podróż kilkudniowa, tak jak było w przypadku podróży Kate i Williama do Nowego Jorku, kiedy George został w Anglii z dziadkami.
Podróż mogłaby się odbyć wiosną albo jesienią, jednak nie wykluczone, że odbędą się dwie podróże. Nie jest podany kierunek podróży, ale artykuł sugeruje Karaiby. Być może wkrótce pojawi się więcej szczegółów, a może i nawet oficjalne oświadczenie. Oficjalne ogłoszenie podróży Kate, Williama i George'a do Nowej Zelandii i Australii miało miejsce 3 miesiące i 19 dni przed rozpoczęciem podróży. 

***************************************

Dziś do przedsprzedaży trafiła biografia księcia Karola "Serce króla"! Jej premiera będzie miała miejsce 7 października, jednak już teraz można zamówić ją w specjalnej cenie tutaj.
Co więcej, książkę będzie można wygrać na moim blogu! Szczegóły już wkrótce!

W skrócie, książkę „Karol. Serce Króla” można nazwać odpowiedzią księcia Walii na „Diana. Moja Historia” Andrew Mortona. Ta niezwykła biografia powstawała nie tylko w oparciu o rozmowy z przyjaciółmi następcy tronu, jego przeciwnikami, dworzanami, pracownikami pałacu, ale również dzięki współpracy z samym Karolem. Sporo w niej o pierwszym małżeństwie, które zdefiniowało jego samego i ocenę związku z kobietą, którą nazywa „najdroższą żoną” – Camillą.
Widzimy Karola jako ojca, przyjaciela, męża stanu i… żartownisia. Życie na dworze królewskim okazuje się być pełne ukrytych niebezpieczeństw oraz nieoczekiwanych zabawnych zdarzeń. Wzruszający, zabawny i bardzo często zaskakujący – o to prawdziwa historia księcia Walii.

Dream Music & Dream Books Facebook

***************************************

W dniach od 13 do 15 października Polskę odwiedzi król Filip i królowa Matylda z Belgii. Dokładny plan podróży nie jest jeszcze znany, ale gdy tylko się pojawi, napiszę Wam o tym, abyście mogli pojechać w tamte miejsca i zobaczyć parę królewską : )

O królowej Matyldzie i królu Filipie pisałam Wam tutaj, a o ich spotkaniu z Kate i Williamem w sierpniu zeszłego roku możecie przeczytać tutaj.


***************************************

W najbliższych dniach Kate, William, George i Charlotte wyjadą do Balmoral w Szkocji, aby spędzić trochę czasu z królową i księciem Filipem. Prawdopodobnie będą razem z nią, kiedy stanie się najdłużej panującą monarchinią.

 Miłego wieczoru!

19 komentarzy:

 1. http://www.edziecko.pl/rodzice/56,79361,18661644,dziennikarz-przebiera-sie-za-ksiecia-jerzego-efekt-jest-przekomiczny.html#BoxLSImg

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiedz coś więcej o konkursie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, zaglądajscie tutaj:) http://royalista.com/

  http://royalista.com/114927/gallery-princess-diana-years/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wdzieliście ten film" W.E. Królewski romans". Wally codziennie odwiedza wystawę o Edwardzie VIII i Wallis Simpson, by bez pośpiechu przypominać sobie romantyczne koleje losu bohaterów. Historia ich miłości staje się inspiracją dla młodej kobiety do zmian w nieudanym związku.
  Ciekawostką jest to, że to film Madonny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem, czy wiesz, że autorka bloga o Belgijskiej Rodzinie Królewskiej i autorka bloga o szwedzkich księżniczkach organizuje spotkanie z parą królewską z Belgii i robi dla Nich specjalny prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, nie wiedziałam o tym. Ciekawe, czy znowu same wymyśliły kolaż ze zdjęć ;)

   Usuń
  2. nie martw się, wymyśliły coś o wiele ładniejszego ;)

   Usuń
  3. przynajmniej miały swój własny pomysł

   Usuń
 6. O biografii pierwszy raz słyszę :)
  Zapraszam na nowego bloga o BRK :) britishmonarchyblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://onet.tv/i/dowiedzsie/najbardziej-tajemnicze-teorie-spiskowe/97t4d2

   Usuń
 7. Długo czekałaś na odpowiedź od księżnej Camilli ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trochę ponad miesiąc, ale czas oczekiwania jest różny :)

   Usuń
 8. Ciekawe na ile prawdziwa jest historia Karola w tej biografii...? Chyba z czystej ciekawości sięgnę po tą ksiżąkę...:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, Kate w trzeciej ciąży! :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Marto , prześlij link do tej sukienki marki Hoobs. Jola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.lyst.com/clothing/hobbs-invitation-bowood-dress-rose/

   Usuń
 11. Marto, dlaczego ty nie współpracujesz z innymi blogerkami?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...