26 września 2015

Kate, William i Harry na meczu rugby


Wczoraj wieczorem, bez wcześniejszych zapowiedzi, księżna Kate oraz książęta William i Harry pojawili się na meczu Pucharu Świata w Rugby pomiędzy Anglią a Walią na stadionie Twickenham w Londynie.


W przeciwieństwie do księcia Harry'ego, książęca para kibicowała drużynie z Walii. Być może dlatego, że to na walijskiej wyspie Anglesey mieli swój pierwszy, wspólny dom, a być może dlatego, że William jest vice - patronem Walijskiej Unii Rugby. Wspólnie z ogromną widownią odśpiewali w języku walijskim hymn Walii przed rozpoczęciem meczu. Z kolei książę Harry, jako honorowy prezydent England Rugby, kibicował drużynie Angielskiej.


Tego wieczoru powstało wiele śmiesznych, ale także uroczych zdjęć. Poniżej możecie zobaczyć książęcą parę w objęciach, która cieszy się z wygranej walijskiej drużyny.


Na większości zdjęć widzimy księżną tylko do połowy, a przez do pewnego momentu nie widzieliśmy stroju Kate w całej okazałości. Dopiero podczas opuszczania trybun, fotografom udało się dokładnie uchwycić księżną - szybko udało się zidentyfikować, że Kate założyła wzorzyste spodnie i czarny żakiet z futerkiem.
O ile projektant żakietu wciąż pozostaje zagadką, spodnie Kate są z Zary i kosztują stosunkowo niewiele, bo £26 , a w polskich sklepach 119 zł. Wciąż są dostępne tutaj, jest też ich dużo w sklepach stacjonarnych.


Księżna miała też na sobie czerwony szalik Hugo Bossa, który pokazywał, że kibicuje Walii.


Turniej rugby potrwa do 1 listopada - istnieje duża szansa, że zobaczymy królewską na trybunach jeszcze nie raz : )


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...