8 lipca 2015

Kate i William na Wimbledonie


Jak wcześniej zapowiadano, dzisiejsze popołudnie książęca para spędziła na Wimbledonie. Z królewskiej loży Kate i William kibicowali  Andy Murray'owi w meczu ćwierćfinałowym.

 
Royal Box czyli Królewska loża mieści 74 krzesła z zielonej wikliny. To tutaj zasiadają najdostojniejsi goście. Dzisiaj oprócz Kate i Williama byli to hrabina Sophie, książę i księżna Kentu, książę Albert z Monako i Frederick Windsor. Nie zabrakło też rodziców Kate - Carole i Michaela, a także Zary i Mike'a Tindall.Kate i William są fanami sportu i od lat goszczą na kortach "All England Lawn Tennis and Croquet Club". Dwa lata temu księżna musiała zrezygnować z oglądania zmagań tenisistów na żywo, gdyż była w zaawansowanej ciąży z George'em. 


Prezydentem klubu "All England Lawn Tennis and Croquet Club" jest kuzyn królowej Elżbiety, książę Michał, który przejął ten zaszczyt po swojej matce, księżnej Marinie.

 W styczniu 2013 roku podano, że księżna Kate przyjęła honorowe członkostwo "All England Club". Zrobiła to z wielką przyjemnością, biorąc pod uwagę jej zainteresowanie tenisem i sportem w ogóle. Ostatnio doszły do nas wiadomości, że książęca para rozpoczęła budowę kortu tenisowego w swoim domu Anmer Hall, a parę lat temu skandal wywołały zdjęcia Kate, zrobione przez paparazzi, grającej w tenisa w prywatnej posiadłości.


 Kolor strojów graczy - biały - jest dla nich jedynym wymogiem. Nie dotyczy on gości i kibiców, ale i tak jest to najczęściej wybierany przez nich kolor. Często w różnych książkach o stylu podkreśla się, że na tego typu wyjścia powinno wybierać się jasne kolory. Mimo to księżna zdecydowała się założyć dzisiaj nową, czerwoną sukienkę od L.K Bennet, sięgającą za kolana. 


Tak sukienka prezentowała się z tyłu:


Do sukienki księżna dobrała torebkę od Diane von Furstenberg, szpilki Jimmy'ego Choo, kolczyki Mirabelle, zegarek Cartiera i okulary przeciwsłoneczne Ray Ban.Księżna zaprezentowała też nową fryzurę - krótsze i jaśniejsze włosy.


Więcej zdjęć znajdziecie tutaj

******************************

Dziś zostały znalezione nowe - stare zdjęcia Kate! Zostały zrobione w 2012 roku podczas treningu Kate z osobistym trenerem na terenie pałacu Kensington.

9 komentarzy:

 1. Nawet ładnie wyglądała na Wimbledonie co nie zmienia faktu, że nie mam o niej najlepszego zdania. Do roboty niech się weźmie!

  OdpowiedzUsuń
 2. William jest strasznie nieurodziwy...

  OdpowiedzUsuń
 3. Byli nie tylko na meczu murraya ale także na meczu djokovica z cilicem ;) Kate miała ładna sukienkę, dobrze jej w czerwonym i fajne okulary, ciekawe jakiej marki. I chyba znowu sciemnila włosy i przyciela grzywkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie wyglądała dziś Kate na Wimbledonie.A te jej miny...:)Widać,że interesuje ją tenis.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy na pierwszym zdjęciu za Kate i Williamem jest Bear Grylls?

  OdpowiedzUsuń
 6. Są już zdjęcia z chrzcin. I muszę przyznać, że zdjęcia z chrzcin Georga mi się bardziej podobają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety, na meczu Kate wyglądała kiepsko. Źle dobrany kolor, fatalne okulary. Rzadko się zdarza, że to piszę, ale tym razem Kate wyglądała naprawdę słabo.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...