2 lipca 2015

Nowe zdjęcia Kate i George'a!Dziś w Internecie pojawiły się nowe zdjęcia Kate i George'a, które zostały wcześniej opublikowane w niemieckojęzycznym magazynie People. Zostały zrobione  w Snettisham Park - farmie w hrabstwie Norfolk, gdzie znajduje się wiele atrakcji dla dzieci m.in mini zoo, gdzie jest możliwość karmienia zwierząt. George musi uwielbiać to miejsce, ponieważ jest tam często widywany z mamą, tatą albo babcią.


Na początku kwietnia pojawiły się zdjęcia, będącej wtedy w ciąży, Kate i George'a z tego parku, które możecie zobaczyć tutaj.


Księżna miała na sobie koszulę z Zary, która jest obecnie przeceniona z 149 zł na 99 zł. Nie jest jednak już dostępna na stronie, dlatego trzeba jej szukać w sklepach.


***************************************
Pojawiło się kilka nowych informacji:

Chrzciny księżniczki Charlotte odbędą się o 17:30 polskiego czasu. Spodziewane jest, że rodzina królewska przyjdzie do kościoła pieszo (razem z George'em), a mała księżniczka przyjedzie w wózku.
Nazwiska rodziców chrzestnych poznamy najprawdopodobniej w sobotę wieczorem lub dopiero w niedzielę.

Brytyjczycy oraz wszyscy fani rodziny królewskiej już od 16:00 będą mogli gromadzić się wokół kościoła św. Marii Magdaleny. Wszystkie kwiaty, które przyniosą, zostaną przekazane fundacji EACH, które zostaną przekazane pacjentom hospicjów, ich rodzinom, a także lekarzom, wolontariuszom i wszystkim związanym z tą organizacją. Na taki piękny pomysł wpadła Kate. 


10 komentarzy:

 1. To pięknie, że Kate wpadła na taki pomysł z tymi kwiatami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie jakaś transmisja live w niedzielę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Od 16 :30 na stronie The Telegraph :) Link oczywiście znajdziecie tutaj :)

   Usuń
  2. Dzięki:-)

   Usuń
 3. Koszuli możecie szukać na wyprzedażach w Zarze :) To ostatnia kolekcja, bo ma identyczną, cena przed obniżką 149,00 zł.

  Jeśli już chcieli przekazać prezenty spod kościoła na cele charytatywne to mogli poprosić o maskotki, bo co takim dzieciakom z hospicjów kwiaty? Ładny gest, ale np takie maskotki mogliby przekazać i dzieci miałaby dłużej a kwiatki zaraz zwiędną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sobie pomyślałam.
   Po co dzieciom w hospicjum kwiaty. Po to samo co księżnej, która ich nie potrzebuje i zastanawiała się gdzie je podziać, bo wyrzucić trochę niezręcznie. Może ktoś na śmietniku zobaczyć.
   Maskotki to świetny pomysł, ale na taki trzeba wpaść.

   Usuń
  2. Ale po co mieli prosić o maskotki?
   Teoretycznie nie powinni dostawać żadnych prezentów. W praktyce tak nie jest. Wiadomo, że większość ludzi przyniesie bukiety i wiadomo, że Kate i William nie zdołają ich wszystkich wziąć do siebie do domu. A po co je wyrzucać, skoro można je przekazać dzieciom z hospicjum? Nie cieszylibyście się, gdybyście dostali kwiaty od księżnej? Nie cieszylibyście się, gdyby kwiaty od Was sprawiły komuś radość?
   Maskotki też na pewno ktoś przyniesie, ale kwiaty są po prostu bardziej oczywiste, no i tańsze :)

   Usuń
 4. http://kobieta.wp.pl/gid,17681495,img,17681522,kat,26405,title,Kate-i-William-pokryci-tatuazami,galeriazdjecie.html?ticaid=11527c widzialas to MARTO?

  OdpowiedzUsuń
 5. Księżna Cambridge4 lipca 2015 10:59

  Nie wiecie czy bedzie transmisja w necie? Ostatnio na chrzcie George'a była uroczystość prywatna ale tym razem nawet plac kościoła w Świętej Marii Magdaleny w Sandrigham ma być otwarty wiec moze jak na chrzcie Jacquesa i Gabrielli z Monako będzie? Z chrztu księżniczki Estelle ze Szwecji też była... :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie na stronie The Telegraph. Link podam,jak będę miała 100% pewności, że działa :)
   Zapraszam o 16:30 :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...