27 czerwca 2015

Co nowego u rodziny książęcej?

AKTUALIZACJA: 
 
Witajcie, witajcie : )

Nareszcie mogę powrócić do Was z informacjami dotyczącymi rodziny książęcej!

Kilka dni temu portal PopSugar opublikował zdjęcia księcia George'a ze swoją babcią, Carole Middleton, którzy spędzali popołudnie w Bucklebury Farm Park w Berkshire. Książę pokonał drogę z farmy, gdzie znajduje się mini zoo, do samochodu na ramionach babci. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.


Na portalu People.com pojawił się artykuł, która zdradza, że George, dzięki dziadkowi, księciu Karolowi, został małym ogrodnikiem! 
Wiosną tego roku, George pomagał dziadkowi w dbaniu o ogród w Highgrove - wiejskim domu Karola i Camilli. Poza tym posadzili razem drzewo Winter Orange Lime przy drodze do posiadłości. Od lat wiadomo, że książę Karol jest zapalonym ogrodnikiem i znawcą, dlatego musi być bardzo dumny i zadowolony z wnuka, w którym prawdopodobnie zaszczepił miłość do przyrody. 


W ostatnich dniach pojawiły się też zdjęcia George'a z 11 czerwca. Książę ze swoją nianią, Marią Borallo oraz pupilem Lupo machali do księcia Harry'ego, który właśnie odlatywał helikopterem z Ogrodów Kensington.


Dziś pojawiła się informacja, która została potwierdzona przez rzecznika pałacu - w piątek Kate i William spotkali się z Angeliną Jolie i Bradem Pittem. 
Spotkanie odbyło się w pałacu Kensington, około 3:45 brytyjskiego czasu i miało charakter prywatny. Książęcej parze towarzyszył George, choć żadne z dzieci pary aktorów nie było obecne. Rozmowa dotyczyła głównie chęci podjęcia walki z nielegalnym handlem dzikimi zwierzętami i potrwała dłużej niż planowano (podobno trwała kilka godzin!).


Możemy się spodziewać, że w przyszłym tygodniu zobaczymy Kate i Williama podczas Wimbledonu. Książęca para nie raz pojawiała się na ćwierć-, pół- lub finale mężczyzn, więc miejmy nadzieję, że i w tym roku się pojawią.


4 komentarze:

 1. O spotkaniu z Bradem i Angeliną media na pewno coś napiszą.Tylko pewnie nie obejdzie się bez błędów...

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodkie są zdjęcia George'a z babcią.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej hej :) dziękuję za newsy :) czekam z niecierpliwością na kolejne notki, szczególnie te dotyczące Kate i córeczki :)
  pozdrowienia wakacyjne dla wszystkich fanów bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. https://pl.pinterest.com/pin/195202965075296377/ zobaczcie jakie foto znalazlam:) nie znalam tej fotki..:) Kate z kanapką:) Jola

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...