2 maja 2015

William i George przyjechali do szpitala św. Marii


Przed 17:00 naszego czasu, książę William zostawił na chwilę Kate i ich córeczkę, aby pojechać  do domu, pałacu Kensington po synka George'a, aby ten mógł spotkać się z mamą i pierwszy raz zobaczyć swoją siostrę.


William, wsiadając do samochodu powiedział, że są bardzo szczęśliwi i dał do zrozumienia, że nie będziemy musieli długo czekać na niego i George'a. Po ok. 20 minutach wrócili razem. George był ślicznie ubrany, zapewne przez babcię Carole lub nianię Marię.


Przyjazd Williama i George'a możecie zobaczyć TUTAJ
a więcej zdjęć TUTAJ


Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, czy Kate i księżniczka opuszczą dziś szpital, ale byłabym bardzo zdziwiona, gdyby się tak nie stało.

Musimy czekać! Sprawdzajcie koniecznie Twittera po lewej stronie bloga : )


9 komentarzy:

 1. Kate z małą wychodzą ze szpitala dziś wieczorem tak podało oficjalne konto na tt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. czy będą relacjonować wyjście Kate ze szpitala w np. tvp info na żywo?

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże co za dzień! Brakuje tylko, żeby jeszcze dziś podali imiona... Mimo to wolałabym, żeby nam to dawkowali, wyszli jutro, a imiona w poniedziałek, bo taka bomba źle działa na moje poczucie spokoju :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Może będzie to coś w czerwonym kolorze tak jak Diana z Harrym

  OdpowiedzUsuń
 5. Stawialam na rozowa lub brzoskiwiniowa sukienke. Ta w ktorej wyszla nie do konca mi pasuje. A ksiezniczka urocza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mała jest śliczna, jak na dziecko które ma zaledwie kilka godzin wygląda jak z obrazka, po naturalnym porodzie noworodki często nie wygadają korzystnie w pierwszej dobie, a ona jest cudna. Trochę szkoda że Wiliam i Kate nie zamienili nawet słowa z prasą, ale im się nie dziwię Kate musiała być bardzo zmęczona, choć wyglądała bardzo dobrze. Zresztą ją podziwiam że tak dobrze sobie z tym wszystkim radzi. Mały George jest przesłodki, szkoda że tak mało go widzimy. Piękna z nich rodzina, aż robi się przyjemnie na nich patrząc. Co do imienia to myślę że dowiemy się jutro, na pewno mają już dokładnie przemyślane i wybrane, przypuszczam że przedstawią małą całej rodzinie, zwłaszcza Królowej i ona to imię zatwierdzi, to tylko formalność, no chyba że w niedzielę pałac nie wydaje oświadczeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą, napewno najpierw będą chciali imie ustalić z Królową. Wydaje mi się, że dadza jej na imie Diana, bo bedą chcieli uczcić jej pamięć, zwłaszcza William, który był bardzo związany z matką i może dlatego chciał dziewczynke. Możliwe, że na drugie będzie miała Elizabeth, no bo wkońcu jej prababką jest królowa ;) no i Kate ma tak na drugie.... ale mam nadzieje, ze nie dzadzą jej tak na pierwsze.

   Usuń
 7. Piszecie gratulacje?

  OdpowiedzUsuń
 8. Słodki jest ten gif Willa całującego synka.:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...