29 maja 2015

Co nowego u Kate, Williama, George'a i Charlotte?

Nareszcie mogę do Was wrócić z ostatnimi informacjami dotyczącymi rodziny książęcej!

Książę William wrócił już do swoich królewskich obowiązków. Podczas spotkania z kobiecą reprezentacją Anglii w piłce nożnej zdradził, że Charlotte zapewnia im bezsenne noce, jak każdy noworodek, natomiast George staje się coraz bardziej żywy, wesoły dzięki siostrze.

Książę odbył w maju kilka oficjalnych spotkań, m.in w Szwajcarii. Na przyszły tydzień nie ma nic zaplanowanego, więc za pewne wróci do Kate i dzieci do Norfolk, gdzie wkrótce rozpocznie pracę jako pilot śmigłowca ratownictwa medycznego.


Do książęcej rodziny zawitał ostatnio długo wyczekiwany gość - książę Harry miał okazję zobaczyć po raz pierwszy swoją bratanicę! Został zauważony przez kilka osób, kiedy był w drodze do Norfolk w zeszły piątek.

Wszyscy czekamy na oficjalne zdjęcia książęcej rodziny. Według niepotwierdzonych informacji, mają się one pojawić (dopiero) w lipcu, przed chrzcinami księżniczki (prawdopodobnie chrzciny Charlotte będę miały miejsce w lipcu, zanim Królowa wyjedzie na wakacje do Balmoral).  Możemy się też spodziewać zdjęć George'a z okazji jego drugich urodzin 22 lipca (chociaż możliwe jest, że te zdjęcia będę ze sobą połączone).

Jednak według The Sunday Times Kate i William planują więcej publicznych wystąpień dla księcia George'a. Gazeta sugeruje, że książęca rodzina (być może także Charlotte) pojawi się 1 lub 2 lipca na Royal Norfolk Show - największym wydarzeniu rolniczym w kraju, z wieloma atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych. Wiedząc, że już nie raz słyszeliśmy o wizytach George'a z rodzicami na pobliskiej farmie z atrakcjami dla dzieci i o tym, że bardzo to lubi, miejmy nadzieję, że zobaczymy go na początku lipca.

Już 13 czerwca będą miały miejsce uroczyste obchody urodzin królowej - Trooping the Colour. Najprawdopodobniej zobaczymy na nich Kate, która podobno latem ma mieć kilka oficjalnych wyjść, jednak jest też mowa o obecności George'a. Z jednej strony jest to prawdopodobne, jeśli brać pod uwagę wyżej wspomniany artykuł The Sunday Timesa, jednak ten temat pojawia się podobnie jak w zeszłym roku i nie wiem czy nie jest to raczej zwykła chęć zobaczenia George'a niż poparte faktami przypuszczenia. 

4 komentarze:

 1. Dzięki za notkę, fajnie chociaż tyle wiedzieć o tym co słychać u Kate i Williama i ich dzieciaczków, nie mogę się doczekać kiedy się ich zobaczymy ponownie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za notkę! Ja także nie mogę się doczekać ich wyjść - a szczególnie nowych stylizacji Kate. Pewnie już po ciążowym brzuszku nie będzie śladu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nareszcie jakieś nowe wiadomości:) ja też już wyczekuję nowego wyjścia Kate, nie mogę się doczekać żeby zobaczyć rodzinkę w całości:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję,że zobaczymy ich razem dużo razy w lipcu.A gdyby George pojawił się na Trooping the Colour to byłby to szalony dzień

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...